Fiat - marka mogąca pochwalić się wieloma modelami samochodów, wprowadza obecnie na rynek druga odsłonę Fiata Linea II. Samochód zdobył już wielu wiernych klientów, co jest wystarczającym powodem dla producentów, aby wprowadzić do sprzedaży ulepszony model.

FIAT LINEA II

Pierwsza wersja modelu Fiat Linea została wprowadzona na rynek w 2007 roku. Samochód został opracowany na bazie Grande Punto, jako następca modelu Fiat Albea. Na rynku możemy znaleźć Linea w czterech wersjach silnikowych.

FIAT LINEA II

Gdy porównamy oba samochody widzimy niewielkie, choć zauważalne, różnice. Jedną z największych różnic jest przód samochodu. Lifting modelu to nowy zderzak oraz chromowana kratka. W samochodzie Fiat Linea tylna linia pozostała prawie bez zmian, jednak został dodany jeden, ozdobny plastikowy element, w kształcie dyfuzora.

FIAT LINEA II

Zaskakuje także wnętrze samochodu. Pochodzi w całości z modelu Punto Evo.

FIAT LINEA II - wnętrze

Pod maską będzie można znaleźć kultowy już silnik 1.3 Mulitjet (diesel) lub 1.4 MultiAir (benzyna). Wszystko zależy od naszych upodobań i oczekiwań.

FIAT LINEA II - wnętrze

Kto nie chciałby mięć takiego Fiata w swoim garażu? Wyjazd na wakacje to teraz przyjemność. Czy FIAT modelem LINEA znowu wyznacza nowe trendy motoryzacyjne?

 

Źródło zdjęć: www.v10.pl

Autor: Beata Adamus