Duże multipleksy kinowe cieszą się obecnie równie dużym zainteresowaniem co dezaprobatą. Jednak podstawową przewagą tego typu miejsc nad małymi studyjnymi kinami jest duża liczba sal, w których można oglądać filmy. Z tej przewagi sieć Multikino po raz kolejny postanowiło skorzystać organizując 7 edycję Kina bez endu. Podczas tej niezwykłej imprezy filmowej jej uczestnicy będą mogli obejrzeć najciekawsze produkcje ostatnich lat, które zostały podzielone na kilka kategorii. Spośród komedii będzie można zobaczyć jeden z najnowszych filmów Woody`ego Allena „Co nas kręci, co nas podnieca”, w którym wystąpiła robiąca coraz większą karierę Evan Rachel Wood.

Wśród pozostałych propozycji z tej kategorii są prześmiewczy film Sachy Barona Cohena „Bruno” i zabawna komedia „Stare wygi” z Johnem Travoltą i Robinem Williamsem w rolach głównych. Dla amatorów kina grozy przygotowano trzy filmy w kategorii horror „Daybreakers. Świt” z Ethanem Hawke i Willemem Dafoe, „Wrota piekieł” w reżyserii Sama Raimiego oraz „Paranormal Activity”. W kategorii dramaty można będzie obejrzeć oskarowy „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, nagrodzoną Złota Palmą w Cannes produkcję Michaela Haneke „Biała wstążka”, zwycięzcę tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni film „Różyczka” oraz jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat „Dom zły” w reżyserii Wojtka Smarzowskiego. Ostatnią kategorią są filmy sensacyjne wśród których będzie można zobaczyć najnowszy film Romana Polańskiego „Autor Widmo” z popisową rolą Ewana McGregora, produkcje „Furia” z Melem Gibsonem i hitowy film Guya Ritchiego „Sherlock Holmes” z Robertem Downey Jr i Judem Law.

Organizatorzy zaplanowali także pokaz specjalny filmu „Awatar”, który święcił triumfy w kinach na całym świecie. Na wszystkie seanse obowiązywać będzie tylko jeden bilet zakupiony wcześniej w kasie jednego z 21 biorących udział w imprezie kin sieci Multikino. Filmowa uczta dla kinomanów rozpocznie się o godzinie 23.00 już 18-tego Czerwca, a organizatorzy przewidzieli różnego rodzaju atrakcje i konkursy dla uczestników