Ręcznie wykonane, ekologiczne akcesoria dla dzieci marki Anne-Claire Petit są już dostępne w Polsce, w internetowym sklepie Coocoo - oferującym ekskluzywną modę dziecięcą.

Anne-Claire Petit to holenderska marka z wieloletnią tradycją. Jej założycielka i projektantka w jednym Anne-Claire Petit - pochodząca z Danii - swoje pierwsze kroki jako designer stawiała w firmie Esprit. Po czterech latach pracy dla amerykańskiej marki postanowiła założyć własną. Anne-Claire Petit swoją samodzielną twórczość rozpoczęła od produkcji szali, które stały się znakiem rozpoznawczym artystki. Dziś Jej akcesoria są dostępne w ponad trzydziestu krajach Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych. Filozofię swojej marki Anne zaczerpnęła z fascynacji Azją, a konkretniej Chinami i tradycyjnego podejścia do pracy, technologii, rzemiosła i narzędzia jakim jest szydełko. 

Ekologiczne produkty Anne-Claire Petit zaprojektowane przez duńską projektantkę są szydełkowane ręcznie, najczęściej ze 100% bawełny organicznej, dlatego są bardzo bezpieczne, nie stwarzając żadnego ryzyka podczas zabawy czy użytkowania.

Idea marki budzi pozytywne i radosne skojarzenia. Anne-Claire Petit projektuje dziecięce ubranka, zabawki - zwierzątka, dodatki wnętrzarskie, akcesoria kuchenne i artykuły dla zwierząt domowych. 

Szydełkowy splot Anne-Claire Petit.
Okazuje się, że szydełkiem można dziergać nie tylko odzież, czapki, szaliki, rękawiczki na sznureczku, bluzki, serwetki, ozdoby, biżuterię, ale i zabawki, przytulanki i kolorowe akcesoria dla dzieci najwyższej jakości, wykonane z naturalnych materiałów. Poszczególne sploty uzyskiwane za pomocą szydełka są nierozciągliwe, dlatego łatwiej niż na drutach uzyskać ciekawe efekty ażurowe. Faktura przypomina delikatny witraż, koronkę. 

W ofercie sklepu Coocoo znajdziesz m.in. :
-luksusowe kocyki, idealne okrycie podczas drzemki na spacerze lub w domowym łóżeczku, delikatne, mięciutkie i kolorowe,
-grzechotki, z wszytym w środku dzwoneczkiem wydajającym delikatny dźwięk - idealna dla dzieci od 3 miesiąca życia,
-karuzela zoo - a na niej pięć różnokolorowych zwierzątek,
-mięciutka piłeczka, którą można prać w pralce w 30 st. C. ,
-samochodzik, bo każdy chłopiec, czy mały, czy duży, marzy o czerwonym sportowym samochodzie,
króliczek Miffy Daisy inspirowany słynną maskotką z bajek duńskiego artysty z lat 50 ubiegłego wieku; pomimo upływającego czasu króliczkowi wciąż trudno się oprzeć, tym bardziej w szydełkowanej i ekologicznej wersji. Króliczek ma 23 cm wzrostu (z uszami) i może być prany w 30 st. C, 
-ręcznie szydełkowany klips do smoczka; super praktyczny metalowy klips pewnie przytwierdza paseczek ze smoczkiem do ubranka dziecka, a także:
miś, żyrafa, słoń, króliczek, kangurzyca z maleństwem, wszystkie w pięknych, pastelowych i delikatnych kolorach... 

Jeśli szukasz ekologicznego, bezpiecznego i praktycznego prezentu dla Twojego dziecka, który będzie połączeniem nowoczesnego, skandynawskiego wzornictwa i najwyższej jakości to produkty marki Anne - Claire Petit okażą się idealnym rozwiązaniem. 
Wybierz coś dla Twojego dziecka spośród ponad dwudziestu akcesoriów...

Produkty Anne-Claire Petit powstały z miłości do natury, harmonii i piękna, aby dawać radość dzieciom już od trzeciego miesiąca życia.
Odkryj pozytywną energię i radosną wizję świata w niepowtarzalnych i optymistycznych wzorach i projektach autorstwa Anne-Claire Petit