Zac Posen jest wciąż mało znanym projektantem w Polsce. Jednak na świecie uchodzi za troszkę zwariowanego, ekstrawanckiego kreatora mody. Jednak tym razem nie będziemy przestawiać jego najnowszej kolekcji, a projekt wnętrz. Zac zaprojektował apartament, któremu można wiele zarzucić, ale na pewno nie tego, że jest fioletowy.
Fiolet od jakiegoś czasu jest modny również, jako kolor wyposażenia domu, sklepów czy salonów kosmetycznych. Fiolet kojarzy się z lawendą, czymś świeżym, ale ciepłym, z całą pewnością nas relaksuje. Jednak Zac chyba swoją miłość do tego koloru potraktował zbyt serio.  We fiolecie jest wszystko. Znajdziemy  fioletowe meble, ściany, firanki, dywany, poduszki, obrusy, książki, łóżko, a nawet obręcze. Sam wystój nie jest zły, jednak ilość fioletu może zniechęcić nawet najwierniejszych fanów projektanta. Pytanie jest czy w ogóle da się wytrzymać w takim mieszkaniu? Jak stare, dobre powiedzenie mówi co za dużo to niezdrowo.
Apartamenty Zaca Posena również nie należą do najtańszych. Kosztują od $1.8 $6 miliona w zależności od wielkości mieszkania. Czy znajdą się osoby, które są gotowe na wydanie tylu pieniędzy?
Jak Wam się podobają apartamenty?