Pomysłodawcą naklejek Fly My Butterfly jest Pani Monika Howard. Pani Monika postanowiła zająć się produkcją naklejek ściennych, dzięki którym pokój pociechy staje się ciepły, przytulny i bardzo kolorowy.

Naklejki ścienne Fly My Butterfly to nie tylko dekoracja pokoju, ale także sposób na stymulowanie rozwoju dziecka. Naklejki są barwne i różnorodne, zmuszają umysł dziecka do intensywnej pracy już od pierwszych tygodni życia. Wszystkie oferowane wzory są własnością firmy Harmonia Monika Howard.


Obecnie firma ma w ofercie 9 zestawów naklejek oraz fototapety.


Zestaw Ocean

Zestaw "Ocean" zawiera 31 przepięknych dużych naklejek z bajkowego świata oceanu. Możesz tu spotkać wiele różnych stworzeń takich jak ryby, żółwie, kraby, koniki morskie, a nawet wieloryba. Na małych odkrywców czeka również skrzynia pełna skarbów.

Zestaw Afryka

W kilkanaście minut możesz zaczarować pokój swojego Dziecka w bajeczny świat Afryki, w którym dzielny podróżnik zachwyca się dziką afrykańską przyrodą oraz napotyka wiele sympatycznych zwierzaków. Zestaw zawiera 20 dużych naklejek.

Zestaw Łąka 

Zestaw "Łąka" pozwoli na przekształcenie pokoju twojego dziecka w bajeczny ogród, pełen barwnych kwiatów oraz wielu wesołych mieszkańców takich jak wesoła żaba, wielobarwne motyle, pszczółki, biedronki, ślimaki. Zestaw zawiera 31 naklejek.

Zestaw Elfy 

Witaj w bajecznej krainie Elfów, w której chciałaby znaleźć się każda dziewczynka. Zestaw ELFY zawiera 31 dużych naklejek, w tym cztery przepiękne Elfy.
Elf STAR rozświetla niebo nocą. Elf BUTTERFLY jest przyjaciółką motyli. Elf FLOWER jest opiekunką kwiatów. Elf GOLDEN spełnia dziecięce marzenia. Każdemu Elfowi przyporządkowane są bajeczne motywy: gwiazdy, księżyc, świetliki, motyle, kwiaty, złota rybka.


Zestaw Auto-Moto

Świat bajkowej motoryzacji, to propozycja urządzenia pokoju dla chłopca. W tym zestawie każdy mały mężczyzna znajdzie coś dla siebie: wóz strażacki, samochód policyjny, motor, ekskluzywny kabriolet, samochód terenowy oraz samolot dwupłatowy do podniebnych podróży. Zestaw zawiera 11 dużych naklejek.

Zestaw Kosmos 

Zestaw "KOSMOS" zawiera 37 dużych naklejek. Z pomocą tego zestawu każdy mały człowiek marzący o odległych podróżach, będzie mógł stworzyć planetarium we własnym pokoju. Rakieta kosmiczna wystartowała z Ziemi w kierunku Księżyca, potem zajrzała na czerwoną planetę Mars, na której łazik pobrał próbki do badań. Dwaj kosmonauci bujają w przestworzach, a Marsjanie na swoich spodkach penetrują kolejne planety Układu Słonecznego: Wenus, Jowisz i Saturn.

Zestaw Sport 

Zestaw "SPORT" zawiera 15 dużych naklejek. W zdrowym ciele zdrowy duch – tą zasadę wyznają bohaterowie tej kolekcji. Lew jest mistrzem piłki nożnej. Zebra szaleje na deskorolce. Kangur uwielbia ślizgać się na lodowcu. Słoń na paralotni walczy z prawami grawitacji, a żyrafa pod okiem trenera ćwiczy rzuty do kosza.

Zestaw Piknik 

Zestaw "PIKNIK" zawiera 28 dużych naklejek. Każdy kto uwielbia letnią atmosferę i chce ją zapewnić w pokoju swego dziecka przez okrągły rok, może to zrobić z pomocą tego zestawu. Na pikniku panuje radosna atmosfera, słonie grają w badmintona, mały kangurek skacze na trawie, inny kangurek szybuje na paralotni. Jest też muzykalna hipcia pędząca na wrotkach. Słonko świeci, motylki latają, jest sielsko czarodziejsko.


Zestaw Wyspa 

Zestaw "WYSPA" zawiera 25 dużych naklejek. Rozbitkowie z Antarktydy: foczka i kapitan pingwin wyruszają na poszukiwania nowego lądu. Niestety na morzu natrafiają na rekina i jego papugę płynących łodzią pod piracką banderą. Wszystkiemu z brzegu przygląda się żółwik, który wraz z swoim przyjacielem krabem wyleguje się pod parasolem. W tym samym czasie, na drugiej wyspie hipcia ćwiczy swój hawajski taniec. To jak dalej potoczy się ta historia zależeć będzie od małego człowieka, który zamieszka na te tej wyspie.