„Focus on” - nowy warszawski showroom  to nie tylko ciekawe zaaranżowane miejsce  z bardzo szeroką i interesującą ofertą artykułów wyposażenia wnętrz, to również miejsce z przesłaniem zawartym w nazwie . Owe przesłanie to skupienie się na elementach najważniejszych w danej chwili dla zainteresowanej ofertą firmy osoby i zaspakajanie tych potrzeb poprzez dostarczanie pięknych przedmiotów (focus on : design, nature, unique, comfort …).

Właścicielka, (artysta plastyk i projektant wnętrz), czerpiąc z własnych doświadczeń zgromadziła bardzo interesującą ofertę  która  z powodzeniem wypełnia rynkowe nisze i powinna zaspokoić potrzeby szerokiego spektrum odbiorcy.  Na uwagę zasługują elementy zbieżne z hasłami „focus on nature” i „focus on kids” skierowane w  szczególności do osób szukających nie tylko „plastikowego wzornictwa” lecz np. nowoczesnych i pięknych form stworzonych przy użyciu naturalnych materiałów (drewno, skóra, wełna) czy np.  funkcjonalnych i nowoczesnych systemów meblowych do dziecięcych pokoi.

Dodatkowe informacje:
Przykłady z szerokiej oferty FOCUS ON to np. niemieckie „e15”, włoskie „HORM”, „Parentesi Quadra” i  „RIVA 1920”, angielski „Innermost” czy holenderski „LABEL” . Wszystkie te firmy poza niekwestionowaną jakością ich produktów przykładają ogromną wagę to form w których tworzeniu udział biorą najlepsi światowi designerzy np. Karim Rashid, Steven Holl czy Toyo Ito (niektóre z ich projektów możemy zobaczyć w FOCUS ON np. komoda Tide projektu Karima Rashida ).  To rzecz jasna mniej niż  10% całościowej oferty FOCUS ON w której znajdziemy szeroki wybór sof, łóżek, mebli dziecięcych czy dodatków wnętrzarskich takich jak lampy czy np. zegary „Diamantini&Domeniconi”  . Co ciekawe w FOCUS ON znalazło się też miejsce dla rodzimych ambitnych firm z których z pewnością należy wyróżnić ”NOTODO” czy „Sztukę Beskidzką”.
Charakterystykę i linki do stron wszystkich producentów z oferty tego showroomu można znaleźć na www.focuson.pl w zakładce oferta.

focus on – Warszawa, ul. Piaskowa 6, www.focuson.pl ,