Tak jak i w tańcu tak i w życiu??? Małgorzata Foremniak i Rafał  Maserak. Najbardziej zwariowana para jednej z wcześniejszych edycji „ Tańca z gwiazdami”.
Wszyscy obserwowali ich wybryki taneczne i powoli rodzące się uczucie. Jednak każdy zadawał sobie pytanie czy to  nie chwilowe zauroczenie dojrzałej kobiety pełnym życia tancerzem o zawadiackiej fryzurze??
No cóż pomimo wątpliwości wszystkich zainteresowanych Małgosia zmieniła dla Rafała całe  swoje dotychczasowe życie. Zamieszkała nawet z tancerzem, żyła na pełnych obrotach, zawsze promienna, zakochana jak nastolatka. Kto powiedział, że różnica wieku to przeszkoda?? Jednak do tanga trzeba dwojga i w pewnym momencie na parkiecie życiowym tanecznej pary pojawił się zakręt. Rozstali się, chodziły plotki, że wrócili do siebie; potem, że na pewno to już przeszłość.

A tu proszę Foremniak i Maserak znowu razem!!! Jak każda zakochana para wybrali się do kina, nie byłoby  w tym nic nadzwyczajnego, przyjaciele też mogą razem zjeść popcorn oglądając nowe produkcje filmowe. Jednak gesty, czułości mówiły same za siebie!!
Czy to już ostatni powrót, czy tylko chwilka słabości i obawa przed samotnością?

Życie pisze najlepsze scenariusze więc czekajmy na rozwój sytuacji, ale szczęścia życzymy …szczerze!