Czyż nie było by przyjemnie posiedzieć sobie w bańce mydlanej? Oderwać się od smutnej rzeczywistości, pokołysać w powietrzu niczym na dziecięcej huśtawce? Wszystko jest możliwe i to w naszym domu.

Fotel przypominający bańkę mydlaną jest nowoczesny, choć to niemłody projekt. Słynny Bubble Chair został zaprojektowany przez Fińczyka, Earo Aarnio, w 1968 r. Doskonale jednak pasuje do nowoczesnych wnętrz. 

Fotel wyglądający jak pół bańki mydlanej nawiązuje do kosmicznych lotów człowieka. Akryl, skóra i stal tworzy niesamowitą całość. Podwieszany na suficie piękny, przezroczysty fotel sprawi, że będziesz w stanie odciąć się od hałasu, ponieważ pochłania dźwięki. Gdy zasiądziesz na tym wyjątkowym siedzisku poczujesz się odizolowany, w pełni zrelaksowany. Specjalna akustyka wewnątrz gwarantuje poczucie spokoju i komfort. Bubble Chair zapewni ci prywatną przestrzeń do wypoczynku. 

Sławy takie jak Derryl Hannah, Donatella Versace czy Nina Hagen zdążyły się przekonać, ile uroku jest w tym wygodnym i niezwykłym fotelu