Moda na nowoczesne, zupełnie odjechane elementy wystroju wnętrz zatacza szerokie koło. Kolejna rzeczą, którą możesz sobie zafundować, by mieszkaniu nadać bardziej nowoczesnego charakteru, jest zupełnie innowacyjny model krzesła.

Nowatorskie krzesło to projekt Maarten van Severen. LCP wykonany jest z przezroczystego metakrylanu. Zastosowanie takiego materiału plus użycie wyjątkowej technologii pozwoliło uzyskać piorunujący efekt. Fotel bowiem wygina się i dostosowuje do naszego ciężaru, tworząc zupełnie nową jakość mebla służącego odpoczynkowi i relaksowi. Elastyczność i plastyczność tej pionierskiej wersji szezlongu to nie jedyne jego zalety. Sprawia wrażenie nietrwałego, jest jednak bardzo wytrzymały, a dodatkowo stanowi lekki element wystroju, bo jest oszczędny w formie. Jest też odporny na zadrapania i łatwy do utrzymania w czystości.

Dostępny w czterech przezroczystych kolorach: żółtym, różowym, jasnoniebieskim i kryształowym, fotel pozwoli nam ubarwić nasze mieszkanie, urozmaicić wnętrze, nadać mu lekkości i luzu. Na pewno też spodoba się naszym gościom. Fotel firmy Kartell to mebel, który doskonale nadaje się do nowoczesnych wnętrz. 

Współczesne design nie zna żadnych granic. Najlepszym tego dowodem jest fotel LCP