www.expelos.pl

Depilacja to podstawowy zabieg kosmetyczny nowoczesnych ludzi sukcesu, funkcjonujących w XXI wieku. Z zabiegu korzystają nie tylko Panie, ale coraz częściej i chętniej Panowie.

Depilacja świadczy o dbałości o wizerunek i jest kojarzona z atrakcyjnością na poziomie zawodowym i osobistym. Expelos- Centrum Fotodepilacji i Fotoodmladzania to firma, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła wąską specjalizację do usług kosmetycznych i zastosowała zasadę stałych niskich cen za zabiegi. Aktualnie za kwotę 99 pln strefa/zabieg/unisex można pozbyć się zbędnego owłosienia lub wykonać zabieg fotoodmładzania. Koncepcja cieszy się dużym uznaniem ze strony klientów, a wysoka skuteczność zabiegów przyciąga coraz więcej zadowolonych osób.

Najnowszy trend to fotodepilacja oferowana w Polsce przez Centrum Fotodepilacji i Fotoodmładzania EXPELOS. Fotodepilacja tą metodą wykonywana jest za pomocą pulsującego światła z użyciem najnowoczesniejszej technologii, w tym urządzeń najnowszej generacji typu E-light, dzięki którym zabieg jest szybki, skuteczny i co najważniejsze bezbolesny. Wykonanie serii zabiegów fotodepilacji gwarantuje długotrwały efekt usunięcia owłosienia danej części ciała. Kolejny trend którym zainteresują się Panie z wielkich miast to fotoodmładzanie.

To skuteczny i bezinwazyjny zabieg który oferuje usunięcie zmian naczyniowych, zaburzeń pigmentacyjnych i pobudzanie regeneracji i odbudowy kolagenu. Efektem zabiegu jest wygładzanie twarzy, likwidacja zmarszczek, zwężenie porów i generalna poprawa kondycji skóry. Współczesne trendsetterki powinny zainteresować się również Radiofrekwencją. To najmodniejszy w świecie zabieg bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek i redukcji tkanki tłuszczowej.

Najnowsze wykorzystanie fal radiowych pozwala na lifting twarzy, szyi czy dekoltu bez użycia skalpela. Bycie gładką od stóp do głów nie musi boleć. Popraw swój image i samopoczucie dzięki najnowszej i bezbolesnej metodzie oferowanej w salonach EXPELOS.


Adresy salonów:

Warszawa, Al. Jerozolimskie 31 m.11

Warszawa, ul. Racławicka 131 / U4; GSM 796 600 670

Poznań, ul. Piątkowska 84E/1; GSM 501 936 293, TEL (61) 855 18 99

GDYNIA, ul. Świętojańska 79/2; GSM 790 887 309

Salony w Gdyni i Poznaniu działają w systemie Franczyzy. Chętnych do otwarcia własnego salonu w ramach sieci Franczyzowej zapraszamy do kontaktu pod telefonem 791 143 535

Najnowsze trendy w kosmetyce są już dostępne w Polsce. Zapraszamy na www.expelos.pl.