Czym jest Wizualizacja ? Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio !
Dzięki rozwojowi oprogramowania 3D i coraz to większej mocy obliczeniowej komputerów możliwe stało się stworzenie praktycznie dowolnej grafiki czy animacji. Nasze pomysły i wyobrażenia jesteśmy w stanie przenieść z niezwykłą dokładnością na ekran naszego komputera.

W naszej pracy korzystamy z najnowszych rozwiązań z dziedziny grafiki trójwymiarowej, dlatego jesteśmy w stanie przestawić Państwu jeszcze nieistniejący obiekt w sposób konkurujący z tradycyjną fotografią. Przedstawienie projektu w postaci realistycznych obrazów staje się niezbędnym narzędziem marketingowym, dzięki któremu nasi klienci mogą zwiększyć sprzedaż, pozyskać inwestorów, zainteresować ofertą nowych odbiorców. Z naszą pomocą możesz przedstawić dowolny obiekt, proces, pomysł w sposób czytelny i atrakcyjny wizualnie. 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do większych firm jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy gotowi podjąć każde zlecenie gdzie technologia 3D może być pomocna. Zapraszamy do naszej galerii na: www.3rddimension.com.pl