FreezeFrame to linia innowacyjnych produktów, zawierających tlenowe inhibitory, które natychmiast wypełniają i niwelują linie niedoskonałości oraz zmarszczki. Efekt działania jest widoczny zaraz po zastosowaniu, a trwałe rezultaty obserwuje się w okresie jednego miesiąca.

 

freezeframe_zdj.1_400


Błyskawiczna alternatywa dla tradycyjnego botoksu
FreezeFrame wygładza zmarszczki wokół oczu, z linii czoła oraz usuwa obrzęki. Skóra jest wygładzona w 80% już po 5 minutach od zastosowania preparatu. Nigdy wcześniej efekt nie był widoczny w tak ekspresowym tempie.
Trzy potężne technologie w jednym produkcie
Dzięki zastosowaniu przełomowych technologii wypełnienie zmarszczek od wewnątrz następuje w ciągu 10 minut. Hyalurifill™ - transdermalny kwas hialuronowy wypełnia sfery, rozszerzając je tuż pod powierzchnią skóry, zapewniając taki sam efekt jak zmarszczki wypełnione dotychczas znanymi, klasycznymi metodami.


Zacieranie zmarszczek. Soft Focus Airbrush TM – innowacyjna technologia oparta na wykorzystaniu zjawiska załamania  światła w nanosferach naskórka. Preparat dyfunduje w głąb skóry, działa zaraz po aplikacji. Usuwa wszelkie pigmentacje, przebarwienia i cienie.
Działa na zmarszczki całej twarzy, na statyczne i dynamiczne zmarszczki wokół oczu, linie czoła, wokół ust i zmarszczki nosowe. Wypełnia blizny i zamyka pory. Wyrównuje koloryt skóry.
Zmarszczki natychmiast zamrożone
Produkt najlepiej aplikować na oczyszczoną i suchą skórę, bez żadnych substancji nawilżających. Podczas zamrażania należy unikać ruchu aż do momentu całkowitego wchłonięcia. Makijaż mineralny, bez składników oleistych można ostrożnie nakładać na warstwę FreezeFrame.

Zakup oraz więcej informacji na stronie:
www.freezeframe.pl
www.facebook.pl/FreezeFramePolska