FreshTV to program o hip-hopie - porcja relacji z koncertów, wywiadów, zapowiedzi wydarzeń i innych materiałów związanych z klubem The Fresh. FreshTV oglądać można na www.youtube.com/thefreshpl.

FreshTV to projekt absolutnie nowatorski. The Fresh jako pierwszy i jedyny klub rozpoczął produkcję własnego programu, który z pewnością zainteresuje każdego miłośnika kultury hip-hop. W pierwszym odcinku zobaczymy relację z koncertu Molesta Ewenement, który odbył się 17.października 2009 oraz materiał z najlepszej hip-hopowej imprezy roku 2008 rozkręcanej w The Fresh przez samego DJa Premiera. Oprócz tego dowiecie się jakie wrażenia z występu w The Fresh mają Włodi i Pelson. Gospodarzem pierwszego odcinka FreshTV jest Stasiak z 2cztery7, a swoje trzy grosze dorzucili również Eldo, DJ.Kool i De La Soul.

W drugim odcinku programu FreshTV zobaczymy jeden z lepszych koncertów hip-hop’owych ubiegłorocznej jesieni – Pezet w The Fresh. Oprócz tego relacja z jedynego w swoim rodzaju wydarzenia jakim niewątpliwie był pierwszy i jedyny w Polsce koncert Xzibita, który odbył się 30.kwietnia w klubie Stodoła oraz materiał z afterparty w The Fresh gdzie Xzibit bawił się po koncercie. Gospodarzem drugiego odcinka FreshTV jest Stasiak z 2cztery