W środę, 24 czerwca, w nowo otwartym, warszawskim klubie Solec 63 Prestige odbyła się impreza „Fruits and Wine w dobrym towarzystwie”.  Wśród zaproszonych osób nie mogło zabraknąć rodzimych gwiazd. Przy dźwiękach niepowtarzalnej muzyki Natalii Przybysz i lampce orzeźwiającego Fruits and Wine bawili się m.in.: Aneta Zając, Ada Fijał, Karolina Szostak, Sylwia Gliwa-Biernacka, Sylwia Arnesen, Janja Lesar, Magda Wizner, Mateusz Hładki, Artur Chamski, Leszek Zduń, Kamil Kuroczko, Krzysztof Hulboj.

Gospodarzami wieczoru byli ambasadorzy Fruits and Wine – Agnieszka Szulim i debiutujący w roli prowadzącego - Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel. Duet świetnie się wzajemnie dopełniał, a ich poczucie humoru udzieliło się również przybyłym gościom.
Połączenie letniego wieczoru, koncertu na świeżym powietrzu, wspaniałej atmosfery i orzeźwiającego Fruits and Wine, to doskonały przepis na udaną zabawę, co potwierdzili zadowoleni goście.

Podczas imprezy z Fruits and Wine udowodniliśmy jak w bardzo miłej atmosferze można spędzać wolny czas
w dobrym towarzystwie znajomych i przyjaciół. Tym samym udało nam się stworzyć wyjątkowy klimat i atmosferę, jaka panuje w słynnych francuskich knajpkach, a popisowy występ Natalii Przybysz idealnie dopełnił ten wspaniały wieczór  – powiedziała Agnieszka Szulim.

Lato powoli rozkręca się na całego. Jest coraz cieplej, więc będzie teraz jeszcze więcej okazji do ciekawych
i inspirujących spotkań w gronie znajomych. Ten wieczór z Fruits and Wine udowodnił, że bardzo chętnie korzystamy z takich chwil. To oznacza tylko jedno, jesteśmy bardzo towarzyskim narodem – wtórował Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel.

Całość wydarzenia dopełniła zabawa w eleganckich wnętrzach Klubu Solec 63 Prestige.

Fruits and Wine to wino z dodatkiem soku owocowego, które ma bardzo świeży i orzeźwiający smak. Dostępne jest w czterech wariantach smakowych. Grapefruit Rose Wine to połączenie różowego wina z sokiem grejpfrutowym, White Sangria - białego wina z sokiem pomarańczowym oraz goździkami i cynamonem, które podkreślają głębię smaku.  Apple White Wine to jabłkowa rozkosz, a Rasberry Red Wine to połączenie czerwonego wina z maceratem malinowym.