Na wielkich galach, weselach, imprezach czy nawet w pracy często się zdarza, że założymy coś podobnego z koleżanką, lub co gorsze, ten sam strój. Dla gwiazd to prawdziwy koszmar. Często wydają krocie na oryginalne kreacje, a później się okazuje, że inna celebrytka postanowiła założyć to samo.
Wśród gwiazd porównuje się sukienki, koszulki, buty, torebki czy okulary. Jednak nadeszła nowa moda na zwracanie szczególnej uwagi ma makijaż i fryzury.

Czerwone usta i srebrzyste cienie
Rihanna i Zoe Saldana postanowiły obydwie podążać za latami 80-tymi, malując usta mocną czerwienią i skontrastować to z jasnymi, srebrzystymi cieniami na oczy. Która kombinacja Wam się bardziej podoba?

Fryzura inspirowana Bridget Bardot

Briget Bardot miała niesamowicie oryginalny styl. Jest ona inspiracją dla wielu kobiet, w tym tygodniu okazało się, że była zarówno dla Emmy Watson i Jessici Simpson.

Metaliczne cienie i czarny eyeliner
Eva Longoria Parker i Kim Kardashian wiedzą jak przyciągnąć mężczyzn swym spojrzeniem.
Eva przy mocno podkreślonych oczach również użyła różu na policzkach oraz ciemno różowej szminki. Natomiast Kim postanowiła przygasić resztę twarzy, aby to oczy spełniły główną rolę.

Intensywnie pomalowane czerwone usta
Lauren Conrad pomalowała usta czerwoną szminką, stylizując resztę twarzy na “naturalną”. Natomiast Megan Fox skontrastowała mocno pomalowane usta z bardzo bladym pudrem oraz makijażem oczu „smokey eyes”. Wyglądając troszkę jak z rodziny Adamsów.

Czas na balet

Chloë Sevigny oraz Nicole Richie jak niewiele gwiazd w doskonały sposób podążają za najnowszymi trendami. Jedna z najmodniejszych ostatnio fryzur to na „baletnice”, czyli kok wysoko do góry. Chloë Sevigny postanowiła troszkę pobawić się modą i upięła włosy w stylu „out of bed” zostawiając wiele wolności włosom. Natomiast Nicole swój kok ma idealnie zebrany, zostawiając kilka pasmów włosów na przodzie