Dopełnieniem zniewalającej kreacji w sylwestrowy wieczór jest z pewnością fryzura. Odpowiednio dobrana może odwrócić uwagę od mankamentów urody lub stroju. W ten wyjątkowy wieczór możemy sobie pozwolić na ekstrawagancję, odrobinę szaleństwa lub przepychu. W tym celu warto wzorować się na pomysłach fryzjerów czeszących modelki na pokazach mody. Nietypowe upięcia i ciekawe dodatki przykują uwagę znajomych.

Oczywiście im dłuższe włosy mamy, tym więcej możliwości. Możemy spiąć je w koka, luźnego, niby niedbałego, lub wręcz przeciwnie, starannie wygładzonego. Jeśli nie boimy się wyróżniać, możemy upiąć włosy wysoko na czubku głowy. Modne są też warkocze, które wbrew pozorom dodają elegancji i szyku. Te z nas, które wolą rozpuszczone włosy, nieco śmiało stawiają na nadal modne naturalne loki. Ostatnio powraca też moda na fryzury rodem z dynastii. Do nich potrzeba objętości, o którą możemy postarać się same, mocno tapirując włosy.

Przy włosach krótkich proponuje się zaczesane do góry i upięte na czubku głowy grzywki ( jeśli ma się odpowiednio długą) albo wpięcie jakiejś niekonwencjonalnej ozdoby lub kapelusza. Można też po prostu puścić wodze fantazji i wymodelować je w jakiś ciekawy sposób, krótka fryzura może wyglądać za każdym razem inaczej.