Wiosną chcemy często coś zmieniać w Naszym wizerunku. Czasami jest to kolor szminki, inne cienie czy podcięcie włosów. Jeżeli masz ochotę odświeżyć fryzurę, zapropnujemy Ci kilka nakmodniejszych propozycji, zarówno dla tradcyjonalistek, które nie chcą zmieniać swoje wizerunku o 180stopni, oraz dla szalonych kobiet, które właśnie zerwały z swoją długoletnią miłośćią i zaczynają życie od nowa.
Oto najmodniejsze fryzury na sezon wiosna/zima 2010

Blond fale
Blond kolor znów w modzie. Tym razem w wersji długich, gęstych fal. W lato kolor ten jeszcze piękniej wygląda, gdy dostaje naturalnych jasnych releksów. Blond świetnie kontrastuje się z wakacyjną opalenizną. Nasze dwie piękne blondynki Kasia Struss i Anja Rubik postawiły na długie, blond włosy, które wyglądają bardzo elegancko i glamour w postaci dużych, grubych fal.
Srebrne pasemka
Takie tendencje były były widoczne ponownie podczas prezentacji wiosenno-letnich kolekcji Chanel  czy Diora. Temu trendowi odrazu uległa Kate Moss, u której blond włosy przeplatane są z siwymi pasmami. Chanel Haute Couture na wiosnę 2010 stoi pod znakiem siwych pasemek. Anja Rubik na wybiegu wyglądała bardzo oryginalnie, jednakże na pewno poważniej. Siwe włosy są niewątpliwie najgorętszym kolorem w tym roku.

Czerwone ala Sonia Rykiel
Rudy jest kolorem kontrowersyjnym, ale zawsze bardzo modnym. Nie inaczej jest w tym roku. Najsłynniejszym rudzielcem w świecie mody jest Sonia Rykiel. Projektanta nigdy nie zmieniła swojego koloru włosów,zawsze pozostała wierna marchewkowemu odcieniowi. Piękna, uzdolniona wokalistka zespołu Florence and The Machine spowodowała, że znów miliony kobiet na całym świecie przefarbowują sobie włosy na rudy.
Warkocze w każdej postaci

Warkocze  znów zrobiły się niezwykle modne. Na co dzień możemy zapleść luźny, trochę niedbały warkocz, wyglądający jakby we włosy wkradł nam się wiatr. Do pracy zdecydowanie bardziej pasują włosy gładko zaczesane do tyłu i spięte w warkocz, w stylu koka. Wieczorną porą każdy warkocz jest dozowlony, najlepiej dopasować go do naszego stylu ubierania się. Może być bardzo klasyczny, prosty, gładki, albo romantyczny, luźno upięty w rozpuszczonych włosach.

Ozdoby od opasek po stroiki
Projektanci w tym roku sporo uwagi poświęcili ozodbom. Propnują oni zarówno subtelne acenty, jak opaski czy spinki oraz akcesoria  rzucające się w oczy, jak stroiki.
Opaski mogą być szerokie, proste lub z kokardami, a nawet przypiętymi do nich kwiatami. Modne również są bardzo kolorowe taśmy wplatane w warkocze lub koki.  Samodzielną dekoracją są również kwiaty oraz pióra, zarówno te naturalne, jak i sztuczne.