Kolekcje Funk'n'Soul to potężny ładunek pozytywnej energii. Ekspresja koloru połączona z wysoką jakością podana w najnowszych światowych trendach daje nieograniczoną swobodę wyrażania siebie. Projektanci marki tworzą z pasją, czerpiąc inspirację z ulic całego świata. Funk'n'Soul to modowi pasjonaci, piewcy nowoczesnej miejskiej swobody.

„F’N’S” to kreatywność, innowacyjność, odwaga stylizacji a także wysoka jakość. Atuty te pozwoliły na zaspokojenie potrzeb bardzo wymagającego segmentu rynku jakim jest „young fashion” i zapewniły marce miejsce na rynku mody.

Profesjonalna promocja i reklama w mediach takich jak radio, prasa, outdoor stanowią uzupełnienie drogi do osiągnięcia pełnego sukcesu.
Nowoczesny koncept oraz stylizacja sklepów podkreśla walory proponowanych kolekcji.


Wygraj 2000zł w funknsoul! Tylko teraz masz niepowtarzalną okazję by zdobyć bon do wykorzystania w naszym e-shopie. Zastanawiasz się jak to zrobić? Nic prostszego!

Wejdź na nasz fanpage www.facebook.com/funknsoul.fashion przejdź do aplikacji „2000zł do wygrania” i zapraszaj znajomych. Każdy kto jest Twoim znajomym i lubi nasz fanpage zbliża Cię do wygranej. Wygrywa osoba której jak największa liczba znajomych lubi nasz profil. Aby pomóc Wam w zapraszaniu znajomych w aplikacji uruchomiliśmy narzędzie dzięki któremu łatwo zaprosisz przyjaciół do zabawy!

Zapraszamy na stronę: www.funknsoulshop.pl