Projektanci prześcigają się w pomysłach na jesienne i zimowe okrycia wierzchnie. Jesienne płaszczyki w żywych kolorach są coraz piękniejsze, ale już niedługo może być nam w nich za zimno. Na prawdziwe mrozy przyda się prawdziwy płaszcz, który nie zawiedzie nas nawet kiedy zastrajkuje kolej, a samochód nie odpali.

Więc futro? Czy kożuch? Do wyboru, do koloru!

Jedni proponują naturalne futra, inni wyłącznie ekologiczne. Pierwsi stawiają wyłącznie na umaszczenie występujące w naturze, drudzy zdecydowanie wolą te kolorowe, farbowane futerka. Konkurencją dla futer stały się ostatnio kożuchy. Te zapomniane przez nas skórki mogą mieć w sobie wiele uroku! Na pewno nie bez znaczenia jest tutaj wszechobecna moda na retro. Nowoczesne kroje w połączeniu z klasycznymi materiałami tworzą idealny, supermodny strój.

Futra przestają być wyznacznikiem luksusu, a kożuchów nie noszą wyłącznie nasze babcie. Jeśli chcesz połączyć obie rzeczy możesz wybrać długi kożuch z pięknym futrzanym kożuchem. Uspokajamy ekologów: coraz więcej kurtek wykonywanych jest z materiałów idealnie imitujących naturalne. Kożuch czy futro wygląda wtedy elegancko, ale Ty nie musisz mieć wyrzutów sumienia! Czy to nie cudowne? Więc co wybierasz? Futro czy kożuch?

River Island

River Island

River Island

River Island

 

Autorka: Aleksandra Malesa