Japonia w bardzo szybkim czasie wzbudziła ogromne zainteresowanie wszystkich osób. Jest to przede wszystkim związane z faktem, że w dalszym ciągu jest to dla nas kraj bardzo egzotyczny i niedostępny. Dlatego trendu.pl przygotowało specjalny przewodnik po prezentach idealnych dla każdego ''freaka'' na punkcie Japonii. 

Jeśli lubicie kuchnię japońską to ucieszy was specjalna maszynka do wyrabiania pierożków japońskich gyoza. Oczywiście można je samemu przygotować, ale kto ma na to czas... Za maszynkę zapłacimy jedynie 55 dolarów. 

Zegarek Yamanote- jeśli czujecie, że Wasze życie biegnie definitywnie za wolno, to może warto nieco zwiększyć tempo? Zegarek Yamanote jest noszony przez osoby osoby najbardziej zapracowane. Na dodatek posiada wciąż bardzo modną i na topie linię designerską. 

Pałeczki z aplikatorem sosu- jedziecie może być ogromną przyjemnością. Im bardziej wyrazisty smak tym bardziej nasze kubki smakowe zaczynają wariować. Dlatego dla fanów kuchni japońskiej idealnym prezentem mogą okazać się specjalne pałeczki z aplikatorem sosów. Pomysł genialny i dziwny. Cena przystępna jedynie 21 dolarów. 

Tuttuki Box- śmieszna zabawka prosto z kraju kwitnącej wiśni. Idealne dla wszystkich wielbicieli wkładania palców tam gdzie nie potrzeba... Wkładamy palec do pudełka a na wyświetlaczu pojawia się on i inne dziwne istoty, którymi możemy sterować. 

Jak widać Japończycy w dalszym ciągu starają się nas zaskakiwać swoimi wynalazkami. A Wam, który gadżet podoba się najbardziej?