Coraz popularniejsze stają się różnego rodzaju dodatki związane z klockami Lego. Legomania opanowała cały świat! Jest to związane z faktem iż nastała moda na wszystkie rzeczy związane z szeroko pojętym ''brandem'' czyli najogólniej mówiąc dobrze jest jak nosimy reklamy innych produktów. Jeśli chcecie być oryginalni to koniecznie nie możecie zapomnieć o dodatkach Lego.

Hitem ostatniego czasu są pendrivy na których możemy magazynować niezębne informacje związane z naszą pracą czy po prostu z rozrywką. Teraz dysk przenośny nie może być zwykłym dodatkiem ale podobnie jak torebka musi się wyróżniać. Często odzwierciedla swoim wyglądem to kim jesteśmy. Dlatego warto zakupić coś nietypowego i nietendencyjnego. Jeśli chcecie połączyć pożyteczne z trendy rzeczami to koniecznie powinniście zakupić pendriva Star Wars Lego.

Ten gadżet wyróżni nas z tłumu i sprawi, że zostaniemy zauważeni pośród maniaków różnych urządzeń elektronicznych. Dysk przenośny Lego jest na dodatek bardzo słodki i uroczy. W zależności czy wolimy siły zła czy dobra możemy wybrać odpowiadającą nam postać. Jedyne co nam się nie podoba to cena. 60$ za 2GB pendriva to trochę dużo. A jak Wam podoba się gadżet? Czy nie uważacie, że jest trendy?