Gaga`s Workshop to limitowana seria gadżetów dla osób w każdym wieku, stworzona przez Germanottę i jej dyrektora kreatywnego – Nicolę Formichettiego. Obiekt, w którym już za 11 dni będzie można je nabyć został podzielony na osiem tzw. „stacji”, obejmujących między innymi: stoiska z biżuterią i słodyczami, buduar z ubraniami i dodatkami, a także księgarnię. Wszystko po to, aby podkreślić wyjątkowość świątecznego okresu.

Po raz pierwszy w historii dom towarowy Barneys udostępni całe piętro swojego obiektu na Madison Avenue w Nowym Jorku specjalnie dla tej inicjatywy, a Dennis Freedman zaprojektuje wnętrza, grafiki oraz specjalne torby do pakowania. Na cześć projektu Barneys odda 25% ze sprzedaży wszystkich pozycji Gaga`s Workshop fundacji Born This Way założonej przez artystkę.

Nawet, jeśli nie jesteście wiernymi fanami Lady Gagi, ale jej styl działa na Was inspirująco, właśnie tam możecie wpaść na oryginalny pomysł w kwestii świątecznych prezentów, a przy okazji wspomóc organizację. Część asortymentu zostanie udostępniona także poprzez stronę internetową sklepu.Autor: Graphite