W ten weekend w Hollywood miało miejsce najważniejsze wydarzenie dotyczące telewizji- Nagrody Emmy. Jak co roku wielcy wygrani byli bardzo przewidywalni. I tak najlepszym serialem komediowym został 30 Rock a dramatycznym Mad Men. Jednak nagrody Emmy to przede wszystkim wielka gala mody. Gwiazdy prześcigają się w swoich pomysłach i każda z nich chce wyglądać jak najlepiej. Jednak jak to zawsze bywa na tego typu imprezach, jednym wychodzi to lepiej a innym gorzej.

Na szczególną uwagę zasługuje kreacja Heidi Klum. Gwiazda chociaż jest już w zaawansowanej ciąży to prezentowała się naprawdę olśniewająco. To co zwracało uwagę wszystkich to mocno podkreślony brzuch i ciekawe wrażenie wizualne, dzięki któremu Heidi wyglądałą jakby zwężała się ku dołowi.

Z kolei Blake Lively z serialu Gossip Girl założyła tradycyjną elegancką czerwoną suknię od Versace, z dużym dekoltem, elegancko podkreślającym jej nie naganną sylwetkę. 
Kim Kardashin nie popisała się wyrafinowanym smakiem. Białe suknie nie są już w modzie. Do tego okrągłe bardzo duże kolczyki nie są najlepszym wyborem. Zamiast wyglądać elegancko, prezentowała się tandetnie i bez smaku.

Prawdziwym zaskoczeniem był dla mnie wygląd Drew Barrymore. Delikatna różowa sukienka od Monique Lhuillier spraiwła, że aktorka zmieniła się nie do poznania. Nie tylko wyglądała młodziej ale przede wszystkim elegancko i zwiewnie.

Jak widać Hollywood kipi nie tylko elegancją, ale coraz częściej tandetą. A co Wy myślicie o o strojach aktorek? Która kreacja podoba Wam się najbardziej?