Art-kramik galeria autorska oferuje malarstwo olejne, rysunki w tech. pasteli suchej i tłustej oraz rzeźbę ceramiczną.

Prace są dziełami Jolanty Barszcz absolwentki PLSP w Gdyni-Orłowie a twórczością zajmuje się od kiedy sięga pamięcią.
Fascynuje ją przebogaty świat fauny i flory oraz świat sztuki od tej najdawniejszej po współczesną w tym również fotografia przyrodnicza.

 

ohar_1_400_01

 

Właśnie stąd czerpie różnorodność tematyczną do swojej pracy, której poświęca wiele czasu aby uzyskać zamierzony cel przy tym ciągle doskonali wrodzone i nabyte umiejętności. Maluje m. innymi pejzaże, mariny, kwiaty, konie, ptaki, skrzydła motyli i martwą naturę. Okazjonalnie lepi z gliny rzeźby zwierząt i naczynia  pradziejową techniką ceramiczną.

 

 

2_400_06

Ostatnio urny twarzowe trafiły na miniwystawę w Domu Kultury w Maszewie k/Lęborka zorganizowanej w celu  przybliżenia dziedzictwa kultury pomorskiej.
Preferuje sztukę realistyczną w mocnych, żywych i nasyconych kolorach lecz harmonijnie zestawionych ze sobą.

Poza twórczością własną wykonuje również obrazy olejne i rysunki pastelami na zlecenie na podstawie dostarczonych zdjęć.

Jakiś czas temu zaczęła swoją przygodę z techniką filcowania wełny czesankowej na mokro i na sucho czego efektem są unikatowe wyroby biżuteryjne . Kolczyki, broszki. motyle, korale i mini torebki. Wykonuje na zamówienie  zestawy np. naszyjnik dred z kwiatami + kolczyki .

 

 

koziolek_400

naszyjnik_dred_400

Największą satysfakcję daje jej możliwość tworzenia w wielu technikach  ale i również uznanie w oczach zadowolonego nabywcy jej prac, które można znaleźć w wielu prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą.

Zapraszamy na www.art-kramik.netgaleria.pl

 

 

kopia_wg_b.pickering_400_01

con_fuoco_na_podst.foto_w.kwiatkowskiego_400