Tutaj dbają o to, aby każdy klient był zadowolony. Sprzedawcy znają się na rzeczy i w soczysty sposób opowiedzą Wam o każdym tytule, doradzą, a czasami rozsądnie odradzą, co jest ogromnym atutem sklepu. Nie ma tutaj atmosfery w stylu byle sprzedać. Doradcy są mili i przede wszystkim starają się dobrać produkt do konkretnego klienta. Nieważne czy jestes laikiem czy też starym wyjadaczem. Tu możesz spokojnie zadawać pytania i dostaniesz fachową odpowiedź, która nie jest jedynie streszczeniem regułki z opakowania.

Kolejnym atutem sklepu to dobra dostępność nowych tytułów. Znajdziemy tutaj to czego często brakuje w multistorach. To co wyróżnia Games World to możliwość wymiany gier. Wymiana jednej gry to koszt 30 zł, każda piąta jest gratis. Przy cenach gier konsolowych oscylujacych w granicach 140-220 zl, wymiana tytułu, który już ograliśmy jest kuszącą możliwością.


Firma istnieje od 1997, więc ma już spore doświadczenie w branży. Aktualnie w jej skład wchodzą cztery sklepy w Warszawie. W Centrum Handlowym Wileńska, Wola Park, Złote Tarasy, oraz w Arkadii. Games World zajmują się także sprzedażą wysyłkową, a zamówienia można składać pod numerem telefonu (022) 876-14-48 i (022) 022 331 60 31. Oferty firmy możecie również znaleźć na Allegro.