Tak, to jest zdecydowanie ostatni moment, żeby włożyć na nogi zimowe obuwie. Zima dała się we znaki, więc cierpieć z tego powodu nie będziemy, ale jeśli chcesz, żeby kończący się sezon zimowy nie był ostatnim dla twoich kozaków, warto pomyśleć o ich kondycji, kiedy na pół roku zamkniesz je w szafie.
Począwszy od przygotowania ciepłych butów na okres odpoczynku, a skończywszy na odświeżeniu i przygotowaniu do wyjścia wiosennych botków, proponujemy kilka zabiegów, które pomogą w utrzymanie naszych skórzanych dodatków w jak najlepszym stanie. Produkty, które przedstawiamy wykorzystać można nie tylko do butów, sprawdzą się też przy impregnacji torebek, pasków i rękawiczek.

Zima w odstawkę
A zatem, zaczynając od odpowiedniego przygotowania butów na zimę, prawidła - dzięki nim twoje buty zachowają idealny kształt, nie ulegną naturalnym wgnieceniom, a przepuszczający powietrze materiał skutecznie wspomoże osuszanie wilgotnego obuwia. Prawidła zapewnią odpowiednie ułożenie również wysokiego obuwia, kiedy odstawimy je na zimę do szuflady. Przed nadejściem wiosny warto dbać o formę nie tylko swoją – ale również swoich butów! 

Wiosna na salony
Kiedy wyciągniesz swoje ulubione baleriny i zauważysz, że zarysowały się podczas wiosennych spacerów, biała pasta w płynie do skór i materiałów doskonale zakryje szpecące zadrapanie, a polerując je szczoteczką lub szmatką odświeżysz kolor i nadasz świeżości.

Niedopasowane?
Nierzadko pojawiającym się problemem w różnych butach jest niedopasowanie, nasza stopa przesuwa się w bucie, co powoduje brak komfortu, odciski i otarcia. Oto rozwiązanie problemu: podpiętki, zapiętki, wkładki żelowe, korkowe i skórzane. Każda z nich przywróci stabilność stopie, odciąży palce, zapewni higienę, świeżość i przewiewność.

Co na co dzień?
Do codziennej impregnacji obuwia do wyboru jest cała gama produktów odświeżających, nabłyszczających, czyszczących i ochronnych. Z takim zabezpieczeniem pogoda nas nie zaskoczy, a nasze buty na długo pozostaną jak nowe.
Opisane produkty pielęgnacyjne znajdziecie w salonach Prima Moda.