Każdy marzy o własnej garderobie. Mimo, że na codzień rzucamy do swojej szafy ubrania gdzie popadną i zazwyczaj mamy trudności w odnalezieniu czegokolwiek, to marzy nam się, czysta, poukładana garderoba. Wyodrębnione pomieszczenie na ubrania, bieliznę, buty mogliśmy podziwiać u głównej bohaterki serialu Seks w Wielkim Mieście, Carrie Bradshaw.
Gwiazdy postanowiły podzielić się z nami swoją garderobą. Ich wyposażenie mogłoby stanowić asortyment kilku luksusowych butików. Jak się widzi sukienki Evy Longorii, buty Mariah Carey, kapelusze Jessici Alby, okulary Pauli Abdul...to jest naprawdę czego zazdrościć. Gwiazdy nie są w stanie się nawet doliczyć ile czego mają. Longoria wspomina o 50 parach jeansów, Nicky Hilton o 200 parach torebek, Mariah Carey o ponad 1000 par butów. Najskromniejszą garderobę ma Kim Cattrall, czyli „Samantha”, ale taką też nikt by nie pogardził.
Jak się czyta, że pierwsza myśl po przebudzeniu wielu celebrytów jest „nie mam w co się ubrać” staje się to niezwykle ironiczne.
Która garderoba wam się najbardziej podoba?