Kiedy myślimy o miejskich rowerach, na myśl od razu przychodzi nam stolica Holandii – Amsterdam. Nic zatem dziwnego, że to właśnie z Holandii pochodzi słynny producent rowerów – Royal Dutch Gazelle, funkcjonujący na europejskim rynku od ponad 100 lat.

Do niedawna obserwowaliśmy zachodnich sąsiadów dumnie jeżdżących ulicami większych miast na klasycznych damkach. U nas takie rowery jakiś czas temu były obciachem, woleliśmy sprawdzone modele górskie. Jednak tradycyjne damki powróciły do łask i do tego w wielkim stylu. Każdy ceniący sobie komfort i modny design na pewno zwrócił uwagę na wspaniałą kolekcję rowerów Gazelle. Oprócz rowerów trekkingowych, sportowych i elektrycznych, szczególną uwagę zwracają stylowe modele z kolekcji City Comfort oraz City Lifestyle.

Nie sposób przeoczyć rowerów modelu Miss Grace. To piękne jednoślady, idealne do przedzierania się przez miejską dżunglę. Jadąc  nim na uczelnię, do pracy czy na zakupy,  nie trzeba się obawiać o to, co zrobić z ciężkim bagażem. Rowery te są wyposażone w solidną platformę z przodu o ładowności do 20 kg! Wygodne skórzane siodełko i uchwyty gwarantują przyjemną jazdę nawet po wyboistych polskich drogach. Cukierkowe kolory – lawendowy, błękitny i turkusowy nadają rowerom iście bajkowy wygląd. Design i wyposażenie rowerów Miss Grace z pewnością przekona wszystkie wymagające rowerzystki, że naprawdę warto przerzucić się na ten niezawodny środek transportu. Późna jesień co prawda nie jest najlepszą porą na rowerowe przejażdżki, ale jest to idealny moment na ich zakup po dużo niższych niż w sezonie cenach.

Autor: Sophie