Kiedyś prawdziwy mężczyzna gotów był walczyć do ostatniej kropli krwi o swoją kobietę, gotów był dyktować swe racje i pójść na noże z każdym przeciwnikiem, rywalizować do ostatniego tchu, by wycieńczonym paść do stóp swej kochanej i stanowczo oznajmić jej, że ją zdobył i od teraz jest jego zasłużoną własnością. W erze feministek, mody na metroseksualistów oraz ślepej gonitwy za pieniądzem prawdziwa męskość gdzieś zaginęła. Na całe szczeście nie bezpowrotnie – męski, drapieżny instynkt nadal tkwi w mężczyznach, trzeba tylko wiedzieć, jak go wydobyć.

Jaki jest ten prawdziwy, twardy facet? Na jego wizerunek składa się wiele elementów: sposób mówienia, negocjowania, radzenia sobie z małymi naprawkami i swoimi wyzwaniami zawodowymi. Ale nade wszystko prawdziwy facet jest z siebie dumny. I w przeciwieństwie do mężczyzn słabych – ten prawdziwy jest dumny, bo ma ku temu powody.
Twardy facet jest stanowczy, nie płacze z byle powodu i zawsze stawia na swoim. Potrafi zadbać o drobne naprawki domowe, a kiedy trzeba jest zdolny użyć pięści w obronie godności swojej damy. Prawdziwy meżczyzna jest też pewny siebie i ślepo wierzy we własne siły – bo kto ma je mieć, jeżeli nie mężczyzna?

Czy nadal odnajdujecie w sobie te cechy, drodzy panowie? CZy może zagubiły się gdzieś między pogonią do pracy a zakupami z żoną? Jeżeli uważacie, że przydałaby sięwam chwila tylko dla was, aby zregenerować swój męski potencjał, jeżeli chcecie sprawdzić swoją męskość i spróbować rywalizacji z równymi sobie – dla zainteresowanych polecam stronę http://survival.strefa.pl/survival.htm. Na kursach survivalu każdy z was znajdzie coś dla siebie, a i będzie mógł zaiponować kobiecie swą udokumentowaną siłą i wytrwałością