Figurkę Mikołaja z czekolady widział i jadł zapewne każdy, kto lubi czekoladę. Firmy wciąż jednak zaskakują  świątecznymi wyrobami z czekolady. Korzystając z czekoladowych figurek można praktycznie urządzić kompletną bożonarodzeniową dekorację i zapewnić sporą liczbę prezentów, nie tylko dla najmłodszych.

Czekoladowe bombki w różnych kolorach i smakach udekorują naszą choinkę, czekoladowy anioł, renifer, czy Mikołaj,  wprowadzą świąteczne akcenty na bożonarodzeniowy stół.  Znajdziemy również mnóstwo innych figurek, które mogą posłużyć jako smaczny dodatek do prezentu.

Prezentem samym w sobie mogą być wyśmienite, ręcznie robione belgijskie pralinki, zamknięte w szufladkach drewnianej skrzyneczki, na której wygrawerowane zostały życzenia Wesołych Świąt. Dla wielbicieli oryginalnych smaków, polecić można tafle czekolady z wysoką zawartością kakao, z kawałkami pieczonych jabłek, truskawek, drobinami zielonego pieprzu chili, migdałami, czy karmelem. W tym bogactwie smaku każdy znajdzie coś dla siebie.

Na świąteczny  odpoczynek, gorąca czekolada o cynamonowym smaku rozpuszczona w gorącym mleku jest doskonałym  rozwiązaniem na długie świąteczne wieczory

Wszystkie te i wiele innych świątecznych  smakołyków znajdziecie państwo  w sklepie chocolissimo.pl