Pamiętasz swoje nastoletnie wakacje? Zupełnie beztroskie. Kolonie zakładowe, wczasy u babci na wsi, mazurska objazdówka przyczepą kempingową czy pierwsze samodzielne wyjazdy pod namiot. Założę się, że wspomnienia, jak żywe, stają Ci przed oczami. Jakich atrakcji dostarczysz sobie w tym roku? Podpowiadamy!

Zakładam, że jesteś dorosła. A wraz z pełnoletnością zmienia się punkt widzenia. Dziadek nie wysupła już oszczędności dla ukochanej wnusi, a rodzice nie zapewnią kolonii pół darmo. Takie czasy, że sama musisz sobie odłożyć na wakacje. I co gorsza, pewnie jak zwykle przekroczysz budżet! Wszystko jest takie drogie.zdjeciewtekscie2_tekst

Ale jest i druga strona medalu. Możesz samodzielnie podjąć decyzję, gdzie i kiedy wypoczniesz. Nie decyduje już o tym ani szkolna cenzurka, ani nadopiekuńcza mama, ani pogoda! Tak, pogoda, która rok rocznie płata nam figla: nad Bałtyk sprowadza niekończące chmury, na Mazury ścianę deszczu długą jak mur chiński, a góry czasem zasypuje śniegiem. Wracasz potem do pracy i koleżanki pytają „czy urlop spędziłaś w domu? Ty odpowiadasz: „nie, miałam świetne wakacje, tylko moja skóra słabo absorbuje słońce.” A w głębi bladego ducha obiecujesz sobie, że już nigdy nie pojedziesz „byle gdzie”. 

Nie obiecuj, zacznij działać.

Zatem rozstań się ze starymi przystankami, które niczym Cię już nie zaskoczą. Wybierz się w daleką podróż, w miejsca gdzie z nieba kapie tylko złoty słoneczny deszcz, a noce są szalone. Weź atlas i wybieraj! Może Paryż, może Lizbona, a może chorwackie plaże?  
Zaraz pewnie pomyślisz, że nie stać Cię na takie luksusy... Błąd! Stać Cię, o ile potrafisz sklecić 2 zdania.zdjeciewtekscie1_

Hasło: wakacje!

Dla takich marzycielek jak Ty, firma Posti przygotowała prosty konkurs wakacyjny. Możesz w nim wygrać wczasy wartości 5 000 złotych! I sama wybierasz sobie miejsce, i sama decydujesz o terminie, jak również z kim będziesz dzielić beztroskie chwile. Wystarczy, że zakupisz dowolną herbatę Posti i ułożysz hasło reklamowe promujące produkty. Powiedziałam 2 zdania? Wystarczy, jak napiszesz jedno, a dobre. 

Jak wypoczywać?

Na pewno nie w dusznym pokoju bez klimatyzacji lub w wilgotnym namiocie. Na wycieczkach bez dobrego przewodnika złapiesz syndrom „ale o co chodzi?” i wrócisz ze stosem pamiątkowych zdjęć: ja i jakaś wieża, ja i jakiś pomnik, ja i jakiś zamek. Zapomnij o formach zaimkowych, ponieważ firma Posti oferuje Ci sprawdzone i konkretne biuro podróży, z którego ofertą nie będziesz się nudzić. Sama zadecydujesz jak, gdzie i z kim je spędzisz. Dlatego będziesz miała naprawdę NIEZAPOMNIANE WAKACJE!

Firma Posti dedykuje swój konkurs wszystkim wielbicielom herbaty, którzy przy filiżance naparu potrafią cieszyć się chwilą tu i tysiące kilometrów stąd.

Poznaj szczegóły „Wielkiej Promocji Posti”: www.promocja.posti.pl