Jakiś czas temu pisaliśmy o najnowszym teledysku Mariah Carey. Piosenkarka zawsze na teledyskach, które ukazują się w telewizji wygląda niesamowicie. Jednak zdjęcia z jej najnowszego klipu zrobione przez ukrytych w krzakach paparazzi przeszły same siebie. Artysta wygląda fatalnie. Olbrzymie fałdy tłuszczu, grube uda, trzy podbródki, zniszczone włosy i cera.
Od czasu do czasu widzimy jak w internecie pojawiają się zdjęcie z planu filmowego. Jednak zazwyczaj są one przesłane przez same gwiazdy. Rzadko zdarza się zobaczyć taki rarytas jak ten z Mariah Carey.
Nie mogliśmy się doczekać kiedy pojawi się jej teledysk. Wiadomo było, że ztab grafików będzie ostro pracowało przy Photoshopie.
Jak można było się domyślić wygląd Mariah zmienił się o 180 stopni. Ani jej się nie wylewa tłuszcz jak przedtem, a włosy są wręcz nienaturalnie lsniące.
Obserwując gwiazdy w teledyskach czy filmach kobiety, a również coraz częściej mężczyźni popadają w kompleks. Nie słusznie. Powinni zawsze pokazywać zdjęcie przed i po, abyśmy nie mieli później krzywego wyobrażenia na temat innych oraz siebie.

Jak Wam się podoba teledysk i piosenka?