O nietypowej próbie poprawy wizerunku przez posła Wojciecha Olejniczaka pisaliśmy tutaj: http://gwiazdy.trendu.pl/goly-tors-olejniczaka

Okazuje się, że historia nagiego torsu Olejniczaka rozwija się dalej. Jak podaje „Dziennik”, Wojciech Olejniczak wzbudził zachwyt środowisk gejowskich. "Przyznajemy - wyszło fantastycznie!" – cytuje gazeta.

Czyżby ten prosty trik mógł skłonić środowiska homoseksualne do głosowania na SLD zamiast na PO (które obecnie w tym środowisku cieszy się największą popularnością)? Być może ponieważ Wojciech Olejniczak już został uznany przez nich za najseksowniejszego polityka (drugi jest Radosław Sikorski, trzeci to Donald Tusk, zaś na samym dnie atrakcyjności wg gejów leży Jarosław Kaczyński).

Goły tors zrobił furorę i był już komentowany publicznie przez posła PiS Czarneckiego. Uważa on, że Olejniczak w ten sposób próbuje zatuszować brak realnych pomysłów na rozwiązanie kryzysu gospodarczego.

Natomiast Jacykow, znany polski stylista i zadeklarowany homoseksualista chwali Olejniczaka za odwagę, ocenia go jako seksualnie atrakcyjnego, a nawet posuwa się do stwierdzenia, że na punkcie posła „najpierw oszaleją małolaty, później geje, a na końcu cały świat”.

Jedno trzeba przyznać. Pokazanie torsu okazało się genialną kampanią reklamową. O owłosionej klacie dowiedziała się cała Polska, a poseł SLD na razie na tym zyskał. Zobaczymy, czy trochę golizny jest w stanie zakryć czarne plamy jego polityki i pomóc w wyborach do europarlamentu