Ciekawostką prezentacji była możliwość obejrzenia na miejscu jak robot wytwarzał eksponaty.

Fin Light lampy

Kolekcja podzielona została na kilka elementów. Fin Light jest projektem ukazującym wszystko to, co zazwyczaj pozostaje w ukryciu. Elementy mechanizmu, które najczęściej są osłonięte zabudową, postanowiono pozostawić na widoku.

 

Fin Light lampy

Etch Web, to lampa inspirowana geometrią. Nieregularny, pięciokątny kształt urządzenia rzuca ciekawe cienie na ścianach, które stwarzają niepowtarzalny nastrój. Do tej rodziny należą też modele Etch Shade i Etch Candleholder.

Fin Light lampy

Lampy można zamawiać przez Internet. Za model Stamp Lamp Zinc Gold należy zapłacić ok. 90 funtów, z kolei Stamp Candle Holder Hex Zinc Gold oraz Stamp Candle Holder Pent Zinc Gold to wydatek ok. 39 funtów. Osoby, które jeszcze się wahają powinny wiedzieć, że jest to projekt niezwykle wyjątkowy. Jego unikatowość polega na tym, że modele bezpośrednio z fabryki trafiają do klienta, a każda sztuka dostaje się do nabywcy w postaci arkusza blachy. Na tym kończy się inicjatywa projektanta, a zaczyna działać wyobraźnia klienta. Każdy bowiem składa lampę tak, jak sobie wymyśli.

 

Fin Light lampy

 

Fin Light lampy

 

Fin Light lampy

 

Autor: Marta Chrząstek