Szalone wakacyjne eskapady już za Tobą. Twoja piękna, gładka skóra promienieje opalenizną po słonecznym lecie. Wyobraź sobie, że Twoje ciało może być zadbane i seksowne nie tylko latem, gdy eksponujesz swoje jedwabiście gładkie nogi w bikini. Veet ma dla Ciebie produkty do depilacji, dzięki którym Twoja skóra zachowa piękno nawet pod biurowym kostiumem. 
Krem Do Depilacji Veet zapewni Twojej skórze błyskawiczną depilację, a Krem Przeciw Wrastaniu Włosków Veet pomoże zapobiec zaczerwienieniom i podrażnieniom. Zadbaj o swoją skórę po lecie i ciesz się byciem piękną w pracy! 


Szybka depilacja bez podrażnień 

Jeszcze wspominasz relaks na piaszczystej plaży, gdy Twoje gładkie ciało opalały promienie słońca. Już niecierpliwie czekasz na spotkanie z koleżankami z pracy, aby pochwalić się swoją opalenizną i opowiedzieć o wakacyjnych flirtach. Veet sprawi, że powrót do codzienności po letnich przygodach będzie okazją, aby znowu poczuć się kobieco i bardzo sexy. Dzięki produktom do depilacji Veet zachowasz swój wakacyjny powab. Każdy dzień będzie dalej lekki jak promyki słońca. Wystarczy tylko kilka minut aby zachować piękno Twojej skóry na dłużej. 

Podczas codziennej pielęgnacji ciała nałóż Krem Do Depilacji Veet na 3 minuty, a następnie spłucz go wodą usuwając włoski. Veet zadba także o to, aby Twoja skóra była miękka i bez podrażnień. Po depilacji zastosuj Krem Przeciw Wrastaniu Włosków Veet a unikniesz zaczerwienienia skóry. Możesz go stosować także pomiędzy depilacjami, dzięki czemu Twoja skóra będzie idealnie nawilżona i gładka cały czas.

Zadbane ciało jest teraz Twoją najlepszą wizytówką w pracy. Piękna skóra sprawi, że będziesz promieniować kobiecością w biurowej rzeczywistości.  

Peeling i nawilżanie

Niezwykle istotne w dbaniu o pielęgnację skóry jest odpowiednie oczyszczanie i nawilżanie skóry. Krem Przeciw Wrastaniu Włosków Veet zawiera kwas glikolowy, który daje efekt nawilżania i powierzchniowego peelingu. Stosowany po depilacji sprawia, że Twoja skóra jest bardziej wygładzona, a włoski mogą swobodnie rosnąć nie powodując uporczywych zaczerwienień. Używając Kremu Przeciw Wrastaniu Włosków Veet profilaktycznie pomiędzy depilacjami możesz być pewna, że problem zaczerwienienia i podrażnienia skóry nigdy Cię nie dopadnie. 


Bezpieczne dla skóry

Kremy Do Depilacji Veet zapewniają dokładną depilację i są bezpieczne dla skóry. Krem Przeciw Wrastaniu Włosków Veet zapobiega zaczerwienieniom i podrażnieniom skóry jednocześnie ją nawilżając.
Produkty są testowane dermatologicznie.


Kremy Do Depilacji Veet oferowane są w trzech wariantach dopasowanych do wymagań 
Twojej skóry:

• dla skóry normalnej z mleczkiem z lotosu i wyciągiem z kwiatu jaśminu – 3 minutowa formuła;
• dla skóry suchej z masłem shea i wyciągiem z lilii – 3 minutowa formuła;
• dla skóry wrażliwej z aloesem i Witaminą E – 5 minutowa formuła.

Dostępne w opakowaniach:
• 100 ml - 17,99 PLN;
• 400 ml - w wygodnej butelce z dozownikiem – 38,99 PLN.

Krem Przeciw Wrastaniu Włosków Veet - do stosowania po depilacji i pomiędzy depilacjami.
Zawiera wyciąg z winogron oraz kwas glikolowy. 

Dostępny w opakowaniach: 
100ml - 27,99 PLN


Zatrzymaj delikatność i gładkość skóry po odejściu lata. Produkty Veet sprawią, że będziesz czuła się cudownie kobieco nawet podczas długiego dnia w pracy