Telefony komórkowe zawładnęły ludzkością. Praktycznie każda osoba ma choć jeden telefon. Co więcej jest to gadżet, który coraz częściej odzwierciedla to kim jesteśmy. Każda vashion victim w swojej kolekcji powinna mieć choć jeden telefon od znanego projektanta. Ostatnio hitem wśród gwiazd jest najnowszy gadżet firmy Dior. Posiadając go poczujecie się jak Lady Dior.

To co go charakteryzuje to przede wszystkim rozmiary. Większość osób widzących nas jak rozmawiamy przez telefon może pomyśleć, że zwariowaliśmy. Swoim wyglądem przypomina kobiecy dodatek do makijażu- małe lusterko bądź opakowanie z pudrem do twarzy. Na dodatek miniaturowe rozmiary( jest nieco większy od kluczyka do samochodu) sprawiają, że staje się on jeszcze bardziej kobiecy. Całość zamykają klejnoty od Swarovskiego, którymi została pokryta przednia klapka. Trzeba przyznać, że telefon prezentuje się naprawdę elegancko. Jednak oprócz tego nie posiada żadnych super bajeranckich funkcji. Aparat 2 megapixele wydaje się poniżej oczekiwań.

Tym bardziej, że cena jest dosyć wygórowana. W końcu za 27 tysięcy dolarów możemy kupić samochód. Z drugiej strony jeśli jesteśmy uzależnione od mody i panujących trendów to może warto zainwestować, w taki gadżet. Tym bardziej, że telefony komórkowe od znanych projektantów powoli stają się swego rodzaju plagą. Co więcej na rynku jest bardzo wiele firm specjalizujących się tylko i wyłącznie w drgoich telefonach. Możemy do nich zaliczyć między innymi Vertu. Czyżby teraz do porządku dziennego przeszło posiadanie drogiego telefonu zamiast drogiego samochodu? A Wy co myślicie o nowym telefonie od Dior. Przypadł Wam do gustu, czy jest dla Was zupełnie przeciętny i nie jest wart 27 tysięcy dolarów? Jakie jest Wasze zdanie?