W obecnych czasach młodzi, aktywni ludzie coraz więcej wymagają od życia. Po stresującej, ciężkiej kilkunastogodzinnej pracy planują relaks. Jednak nie wystarczy już wyjście do kina na kręgle czy wieczór przed telewizorem. Szukamy bardziej oryginalnych pomysłów na odpoczynek. Coś co nas pobudzi, zmotywuje, doda energii i podniesie adrenalinę. Dlatego też coraz bardziej popularne stają się gokarty.

Gokarty – lepszy niż wieczór przed telewizorem z paczką chipsów

Gdy intelekt jest wyczerpany pracą, warto słuchać naukowców, twierdzących, że cenny jest wtedy wypoczynek w ruchu.  Udowodniono, że ludzie pracujący umysłowo, powinni odpoczywać w ruchu. To pozwala odblokować obszary dotąd skostniałe, zrelaksować się i nabrać chęci do dalszej nauki. Ktoś zapyta: „Uczyłem się w nocy, jak mieć siłę latać np. z rakietą tenisową?” Ten pomysł odstresuje, bo nie wymaga biegu i nie wyciska tyle potu, co siłownia.

ivel_ligakarting24_imola_foto27_900px_400_04

 


Karting dla każdego
Karting ma też inne zalety; prócz frajdy szybkiej jazdy umożliwia walkę fair play. Dobry dla pań i panów, chłopców i dziewczynek, rodzin. Do gokarta może wsiąść tata i mama, nastolatki, a nawet dzieci. Pojedzie młoda babcia, energiczny dziadek, kuzynka i brat – kibic Formuły 1.

Gokarty to same zalety
Prócz fizycznego wysiłku, daje możliwość zdrowej rywalizacji. Siedząc w gokarcie, mamy poczucie siły: prędkość, emocje ścigania się. Dzięki sukcesom Kubicy w Formule 1, sportem motorowym interesuje się coraz więcej osób. „Czystszy” niż żużel, cieplejszy niż off-road, bezpieczniejszy niż F1, nie wymaga długich treningów. Nie trzeba mieć prawa jazdy. Wystarczy 120 cm wzrostu, pojęcie, gdzie są odpowiednie pedały... i już czekamy na machnięcie zieloną flagą.

 

 

img_0414_-_kopia_400_01

 


Nawet, jeśli nie jedziemy w wyścigu, warto ścigać się z kolegą! Karting jest cool! Po wyścigu można w tym samym klubie napić się z kolegami piwa, dyskutować o przeżyciach na torze. Można tworzyć teamy, a nawet, przy okazji, zrzucać kilogramy. Bo jednak wymaga wysiłku mięśni.

A jak zbierze się paczka, tor gokartowy, taki jak imola&more… w Piasecznie zorganizuje zamknięte zawody. Z pucharami i szampanem dla zwycięzców. Emocji będzie jeszcze więcej.

Polskie tory są równie komfortowe jak gdzie indziej w Europie. Można tu zrzucić zbędne kilogramy, bo wyścig wymaga wysiłku fizycznego – jakże fascynującego w porównaniu do powszechnie uprawianych sportów. Nie usypia umysłu, pokazując w praktyce, jak przerabiać adrenalinę w sukces. Po jazdach jesteśmy zmęczeni, ale zadowoleni!
Po kilku jazdach, jako pasjonaci, mamy temat do rozmów, nie tylko w gronie znajomych. Także w nieoficjalnej części spotkań biznesowych i kick-offów. Ambitny jak winiarstwo, podróże lub pasje hippiczne. Nie gorszy od golfa, a równie oryginalny.

Tor Gokartowy imola&more… w Piasecznie to wyjątkowe miejsce, gdzie spędzą Państwo niezapomniane chwile połączone z zabawą oraz rywalizacją sportową bez względu na warunki pogodowe. imola&more… to jeden z najlepszych torów gokartowych w Polsce, który istnieje od 1997 roku. W naszej ofercie mamy propozycje dla osób indywidualnych oraz grup.

 

viel_ligakarting24_imola_foto42_900px_400_01JAZDY GOKARTOWE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby poczuć się jak kierowcy F1. Organizujemy jazdy indywidualne na gokartach trwające 8 minut. Organizujemy również mini zawody dla przyjaciół, szkółkę kartingową dla dzieci, wieczory kawalerskie i panieńskie a także urodziny.

ORGANIZACJA IMPREZ
Od 1997 roku na naszym Torze bawiło się ponad 1500 firm. Doświadczenie uzyskane podczas tych lat powoduje, że naszą specjalnością jest organizacja imprez integracyjnych. Proponujemy Państwu spotkanie w duchu walki, podczas którego będziecie mieli możliwość wziąć udział w wielu ciekawych atrakcjach takich jak wyścigi gokartowe, gra paintball, karaoke, zabawa taneczna, jazda symulatorami samochodów rajdowych oraz wiele innych. Gwarantujemy kompleksową organizację imprez, od transportu zaczynając, poprzez wyścigi gokartowe oraz inne atrakcje, na cateringu i zabawie przy dobrej muzyce kończąc. 

NASZE ZALETY
kilkunastoletnie doświadczenie, wyjątkowe miejsce, bogate zaplecze, zadaszona hala, najnowocześniejsze gokarty stosowane na torach komercyjnych SODI RX7, długi i wygodny tor, profesjonalny system pomiaru czasu jak w Formule 1.

Tor Gokartowy imola&more…
ul. Puławska 33, 05-500 Piaseczno
Tel: 519304832
biuro@imola.pl
www.imola.pl

 

 

log_400_01