Wakacje rozpoczęły się pełną parą. Moda na wycięte kostiumy kąpielowe wymaga on Nas piękne gładkich miejsc intymnych. Nie ma nic gorszego niż kobieta na plaży z krzaczkami wystającymi tu i ówdzie. Wśród gwiazd najpopularniejszą metodą jest depilacja laserowa. Kilkukrotne zastosowanie pozwala trwale pozbyć się włosków Depilator działa niezwykle dokładnie nieodwracalnie eliminując uprzednio przycięty gąszcz. Jednak mimo tych wszystkich wynalazków chętnie stosujemy tradycyjne metody. Depilatory dają długotrwały efekt, chociaż są dosyć pracochłonne. Najbardziej jednak boimy się wosku, która usuwa włoski nawet do 4 tygodni. Jeżeli dotychczas wstrzymywałaś się od wosku, ponieważ po nim twoja skóra była zaczerwieniona, a nawet pojawiały się wysypki, proponujemy kremy do depilacji okolic bikini, które eliminują swędzenie, podrażnienia i zaczerwienia skóry.
Najstarszą metodą i wciąż najchętniej stosowaną przez Polki są golarki. Jest to niewątpliwie najszybsza metoda na pozbycie się włosków. Niestety musimy powtarzać czynność codziennie, a to czasem może bywać uciążliwe.
Oczywiście zawsze możemy pójść w ślady Brigitte Bardot, która nadal pozostaje inspiracją dla milionów ludzi. To niewątpliwy symbol seksu lat 50-tych i 60-tych. Aktora nigdy się nie goliła, co możemy podziwiać w galerii poniżej.