Kobiety próbują różnych metod, aby skutecznie usunąć sobie niezbędne owłosienie. Wszystko wzięło się z Brazylii, gdzie tamtejsze kobiety noszą tak kuse stringi, że depilacja jest niezbędna. Panie na całym świecie zaczęły je naśladować uważając to za nowy kanon piękna.
Jednak czy jest to całkowicie bezpieczne? Jak się okazuje nie do końca. Całkowita depilacja intymnych miejsc powoduje większe ryzyko grzybicy zakażeń bakteryjnych, ponieważ włosy są rodzajem ochrony. Jednak z drugiej strony na włosach również mogą się gromadzić drobnoustroje, które powodują wydzielanie się niemiłego zapachu.
Dlatego najlepiej jest zostawić troszkę włosków nad wargami sromowymi w postaci paseczka.
Jednak mam wrażenie że kobiety mają na uwadze bardziej mężczyzn niż własne zdrowie.
Wiele kobiet postanawia usuwać sobie włosy ze względu na Panów. Co ciekawe, wielu z nich wcale nic nie ma przeciwko „włosom”. Są to głównie Panowie lubiący kobiecość oraz którzy są wrażliwi na sztukę. Nagie kobiety na obrazach najsłynniejszych malarzy są wyposażone w tak zwany „bush”. Ogolone intymne części ciała są wynalazkiem ostatnich lat.
Z drugiej strony mężczyźni nie koniecznie lubią przedostawać się przez „krzaki” aby dostać się języczkiem do swojej partnerki.
Tak naprawdę wszystko zależy od Was… Jak mężczyzna kocha to wszystko zrozumie!