Ubieramy sukienki w kwiatki i tęczowe baleriny, wyciągamy z szaf ulubione szorty albo spódniczki. Nadszedł czas na kolor!

Na wybiegach i wystawach sklepowych z jednej strony królują pastele - odcienie mięty i błękitu, a z drugiej nie brakuje żywych, mocnych barw - pomarańczu czy amarantu. Zdradź nam, co nachętniej nosisz, gdy promienie słońca łaskoczą Cię po karku!

Stylesetter.pl i Trendu.pl ogłaszają konkurs pod nazwą "Gorące Wakacyjne Trendy!"

Gorące Wakacyjne Trendy - konkurs

Pokaż nam swoje typy najmodniejszych stylizacji tego lata! Uruchamiając kreatywność, możesz wygrać wspaniałe nagrody - zestawy kosmetyków. Wystarczy, że poszukasz modowych inspiracji na stronie Trendu.pl, a następnie stworzysz z nich gorącą, letnią stylizację na Stylesetter.pl!

Warunki konkursu:

1.  Załóż konto użytkownika w portalu www.Stylesetter.pl

2. Po zalogowaniu się w portalu Stylesetter.pl zamieść zestaw (stylizację) własnego autorstwa w dziale Konkursy (co najmniej 5 elementów tworzących stylizację konkursową, w tym minimum 3 produkty ze strony www.Trendu.pl) - możesz zamieścić do 5 zestawów

3.  Polub  http://www.facebook.com/Stylesetter

4.  Polub http://www.facebook.com/portaltrendz

Nagrody: 2 zestawy kosmetyków, w skład których wchodzą:

- Carmex: Balsam do ust Carmex - Moisture Plus Clear i Klasyczny słoiczek

-  Bielenda Olejek Arganowy -krem

- Tutti Frutti - peeling do ciała kiwi ze słodką nutą karamboli

- Zestaw Macadamia natural oil
Nagrody zostaną przyznane uczestnikom w dwóch terminach: pierwszego zwycięzcę jury wybierze po tygodniu od ogłoszenia konkursu, drugiego - po dwóch tygodniach.