Fotograf Mat Abad zaprezentował swój nowy edytorial, który nazwał „Koniec lata”. Przed jego obiektywem, niemal całkowicie saute, stanęła Tianna Gregory. W odartej z niedopowiedzeń, szczerej i realistycznej sesji zdjęciowej Gregory występuje prawie nago, zasłonięta ręcznikami, futrem lub ubrana m.in. w odważny, wycięty kostium.

Elegancka sesja odbyła się w słonecznym Miami Beach, w jednej z ekskluzywnych willi.  Tianna Gregory, znana z odważnych sesji i portfolio bogatego w pikantne fotografie, tym razem zaskakuje na plus. Sesja z jej udziałem, mimo nagości i lekko wyzywających póz, jest tajemnicza i stylowa. Zdjęcia wykonane przez Abad’a oddają piękno upozorowanych scen rodzajowych ze złapaną tuż po wyjściu z kąpieli dziewczyną w roli głównej.

Sesję utrzymano w niezobowiązującym klimacie, pozująca w buduarach Gregory z włosami owiniętymi ręcznikiem i szlafrokiem spadającym niby mimochodem, wygląda naturalnie i kobieco. W edytorialu widzimy wytatuowaną, wyzwoloną, pewną siebie dziewczynę, która z nonszalancją nosi się w eleganckich jednoczęściowych kostiumach kąpielowych, szlafrokach, a czasem, jak się zapomni,  niemal całkowicie au naturel.