Specjalna, limitowana kolekcja torebek GOSHICO SHIC to najnowsza jesienna propozycja przygotowana na przez młode, polskie projektantki ekskluzywnych akcesoriów - GOSHICO.

Każda torebka w jesiennej kolekcji GOSHICO SHIC to elegancki, ręcznie wykonany z włoskiej cielęcej skóry, wzór. Charakter każdej torebki podkreśla wyraziste, charakterystyczne dla projektów Małgo Kotlonek, zestawienie kolorów, które doda lekkości i ekspresji każdej jesiennej kreacji. Torebki GOSHICO SHIC są dostępne tylko w limitowanej edycji, a wiele spośród zaprojektowanych wzorów występuje tylko w pojedynczych egzemplarzach, co podkreśla ich indywidualny charakter.

Torby GOSHICO są tworzone dla nowoczesnych i wymagających kobiet, które cenią oryginalność i poszukują sposobów na wyrażanie własnej indywidualności. Projekty GOSHICO – co podkreśla sama projektantka – są formą zaznaczenia własnej specyfiki „bycia w świecie” dzięki niepowtarzalnym wzorom i niekonwencjonalnemu zestawieniu materiałów.

Torebki SHIC, podobnie jak inne projekty GOSHICO, można zobaczyć i kupić w showroomie GOSHICO w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu 12 pok. 267 lub na stronie internetowej www.goshico.com. Torebki z limitowanej edycji SHIC są dostępne w cenach od 150 do 250 PLN.