Zakupy w Londynie, Paryżu czy Mediolanie? Niekoniecznie! Teraz ekskluzywne marki znajdziecie w  nowo utworzonym domu mody vitkAc w Warszawie przy ulicy Brackiej.

Dom mody vitkAc znajduje się w ekskluzywnym budynku Wolf Bracka w Warszawie. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Europie, które w sobotę otworzyło drzwi dla prawie 40 luksusowych marek. Wśród nich znajdują się m.in. Gucci, Bottega Veneta, Lanvin, Chloe, Balenciaga, D&G, Alexander McQueen  czy Yves Saint Laurent.

Wolf Bracka nawiązuje do tradycji kupieckich przedwojennej stolicy. W okresie międzywojennym właśnie przy ulicy Brackiej warszawiacy robili zakupy w luksusowych butikach najlepszych polskich i zagranicznych marek.

Jak przekonuje Arkadiusz Likus - ceny dóbr luksusowych dostępnych w domu mody vitkAc mają się kształtować na takim samym poziomie jak w największych stolicach mody. Jeśli będą one minimalnie wyższe, będzie to  jedynie wynikiem znacznych wahań euro.

Jest to wielkie wydarzenie na rynku modowym w Polsce. Przekonanie najlepszych z najlepszych nie było łatwe, negocjacje trwały 7 lat.

Dom handlowy Wolf Bracka jest otwarty siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 do 21.00, a w soboty i niedziele od 11.00 do 21.00.

Autor: Aleksandra Pietrzak