Gracjan uchodzi za osobę niezrównoważoną psychicznie i został oficjalnym świrem XXI wieku. Wiele osób nie wierzy w chorobę Gracjana i uważa go za bardzo zdolnego artystę. Jak widać ta gra, którą prowadzi bardzo mu się opłaca ponieważ właśnie dostał główną rolę w filmie.
Artysta wystąpi w „Polskim Brüno”. Jednak to nie koniec. Gracjan wyrusza w trasę po Polsce, aby promować film i poprowadzić Brüno Party, które odbędą się w wybranych miastach na terenie kraju.
Gracjan Roztocki niesamowicie przypomina Sacha Baron Cohen który wystąpił w filmach Borat, Ali G Indahouse oraz w najnowszej produkcji Brüno.
W swoim najnowszym filmie wciela się w rolę austriackiego prezentera telewizji, który postanawia wyjechać do Ametyki, aby zdobyć sławę. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego zaciąga się do wojska w mundurze Dolce&Gabbana i próbuje ze wszystkich sił zmienić swoją orientację seksualną na hetero.

Jeżeli jesteście zainteresowani Brüno Party to między 25 czerwca a 3 lipca 2009, w wybranych klubach w pięciu miastach Polski odbędą się ekskluzywne imprezy.
Nie zabraknie nagród, niespodzianek oraz brünodrinków. Uczestnicy imprez będą także mieli okazję zobaczyć najnowsze materiały filmowe związane z produkcją filmu.

Klub City Hall - 25 czerwca - Szczecin
Klub Miasto Aniołów- 26 czerwca- Gdańsk
Klub Pewex - 27 czerwca - Łódź
Klub Ampstrong- 3 lipca- Zakopane
Klub Utopia - 3 lipca - Warszawa