Od 15 maja można przy Wilczej 44 w Warszawie oglądać wystawę nowych grafik Jolanty Babicz. Wystawa potwierdza, że Studio konsekwentnie realizuje obraną misję łączenia ciekawej sztuki z designem wnętrz - właściciele zapraszają artystów, których twórczość wnosi do projektowanych przez SH przestrzeni nie tylko emocje i indywidualizm, ale i silną graficzność.

Prace Babicz zapraszają w podróż po emocjach artystki; czyste plamy i precyzyjne linie ilustrują jej własne dylematy, stawiane pytania. Odnajdujemy w nich dialog człowieka prowadzony ze sobą samym. Silne w wyrazie grafiki nie narzucają nam jednak swojego przekazu; stajemy się świadkami wewnętrznej rozmowy, do której możemy sami się odnieść. Bo zamknięte w spójne cykle prace artystki są jednocześnie zapisami rzeczywistości, uniwersalnymi dla nas odbiorców.

Wieczór wernisażu zgromadził licznych fanów i klientów Studia. Powodzenie wystawy w SH jest dowodem na trafność wyborów artystycznych tego miejsca, jak również na stale rosnące zapotrzebowanie rynku na kolejne odsłony nowej, nienagłośnionej jeszcze sztuki.

CYKLE Jolanta Babicz

SH STUDIO, Wilcza 44, Warszawa

15.05 - 09.06.2014