Granat to nowa czerń tej jesieni. Ciemny niebieski jest wszędzie, na każdym pokazie mody u największych projektantów. Kolor ten jest równie elegancki i szykowny jak czerń, jednak nie jest tak „grobowy”. Idealnie współgra z szarym, brązowym, zielonym, błękitnym, czerwonym oraz białym. Nowością w tym roku jest granat plus miętowy. Takie połączenie kolorystyczne na początku może wydawać się szokujące, ale z czasem na pewno się do niego przekonamy.
Granatowy nadaje się w sam raz do pracy czy szkoły. Ludzie  charakteryzuje go jako barwę symbolizującą mądrość, wiarygodność i autorytet. Jeżeli chcesz wzbudzić zaufanie to będzie kolor dla Ciebie.
W połączeniu z srebrnymi dodatkami troszkę go rozświetlimy i nadamy mu bardziej wyjściowego klimatu. Na wypady za miasto czy na zakupy polecamy ulubiony styl wielu Polek – marine. Granatowe paski na białym tle z czerwonymi dodatkami robią ostatnio prawdziwą furorę w modzie ulicznej. Nic dziwnego. Takie połączenie jest niezwykle twarzowe i ponadczasowe. Eleganckie, a zarazem na luzie.