Wprawdzie zima nas oszczędza w tym roku. Jednak celebryci doceniają grube sploty w zimowych, narciarskich swetrach i chętnie zakładają je nie tylko w kurortach narciarskich. Tak, obecny sezon pozwolił awansować swetrom o grubych splotach do mody miejskiej.

Chętnie swetry i czapki na nowojorskiej ulicy lansuje Sarah Jessica Parker. W jej propozycji sweter zastępuje ciepłą kurtkę.

sarah jessica parker

sarah jessica parker

sarah jessica parker

Mary-Kate Olsen również jest zwolenniczką ciepłych swetrów w stylu miejskim, które nosi także do letnich butów. Kate Hudson i Michele Williams zestawiają wzorzyste sploty z leginsami i botkami.

mary kate olsen i michelle williams


Nie istotny jest kolor i wzór noszonego swetra. Równie nie ważne czy zdecydujesz się na golf, kardigan czy rozpinany lub zapinany na suwak model. Sweter długi czy krótki, to także mało istotne. Najważniejsze by wyglądał na ręczną robotę, by sploty w nim zawarte były naprawdę grube.

Tak jak Kate Bosworth możesz olśnić kolorem, wyjątkowo wyrazistymi wzorami w zestawie z dżinsami typu boyfriendy.

kate bosworth

Oczywiście podstawowym zadaniem tej części garderoby jest ogrzanie właściciela. Pamiętajcie musi być naprawdę ciepły by spełniał swoje zadanie. Dopóki nie nadejdą mrozy możemy śmiało zastępować nim kurtki. W chłodniejsze dni włożony pod ramoneskę będzie się śmiało trzymał obowiązującego trendu. Sploty o grubych splotach to must have obecnej zimy, nie tylko na stokach narciarskich. Przede wszystkim noście go w mieście.


Autor: Małgorzata Bulaszewska