Gwiazdkowa akcja trwa: od 8.00 rano 2.12.2009 do 8.00 rano 4.12.2009

Świąteczna, wielka wyprzedaż najlepszych polskich projektantów, trwa tylko 48 godzin. Nie przegap mody w zasięgu myszy i złap niezwykłą okazję do zakup świątecznych prezentów po wyjątkowych cenach. Tylko w saltandpepper.pl podczas SuperWyprzedaży kupisz kolekcje ponad 40 znanych polskich projektantów mody w cenach przyprawiających o zawrót głowy!

Super Designer Sample sale znajdziesz pod adresem www.saltandpepper.pl w dziale designer sale. 

Marki i projektanci biorący udział w wydarzeniu: 

KOBIETY:: Agnieszka Gruszka, Anna Kara, Aga Kawala-Surma, Agnieszka Światły, Aj Aj by Ania Zając, Anna Kara, Babich, Dorota Zielińska, Evija & pa, Fama, Femini, Green Establishment, Imunzi, Joanna Hawrot, Kasia Hubińska, Kasia N, Kasia Zapała, Langner, Maja Kotecka, Małgorzata Knopik Skibińska, Maxima, Milita Nikonorov , Paulina Borkiewicz , Polkowska, Punkt, Rass, Rina Cossack, Odzieżowe pole, Sabra, Sistemfive, Sylwia Majdan, Teeteelinka, Viola Śpiechowicz, YY.fashion, Zemełka&Pirowska, Zień
TOREBKI I BUTY:: Kamińsa, Menbur, SHIQUA
BIŻUTERIA:: Aj Aj by Ania Zając, Galeria Witryna, Lovinki, Motiv Art, Pearl Monika Ufa
DZIECKO:: Baby Holiday
MĘŻCZYŹNI:; Emilia Korycka, Green Establishment, Kael, Łukasz Stępień

Jeśli uwielbiasz superokazje, marzy Ci się suknia z czerwonego jedwabiu od Langnera? Spódnica z gniecionej organdyny od Violi Śpiechowicz? A może satynowa wieczorowa sukienka od Zemełki&Pirowskiej? Szukasz oryginalnej wieczorowej torebki? Chcesz zrobi
przyjaciółce oryginalny prezent na gwiazdkę? Poszukujesz unikalnego naszyjnika i kolczyków na Christmas Party? www.saltandpepper.pl w dniach 2.12.2009 od 8.00 rano do 4.12.2000 8.00 rano jest najlepszym miejscem na zakup wyszukanej mody w naprawdę rewelacyjnych cenach. saltandpepper.pl i ponad 40 polskich projektantów zapraszają na gwiazdkowa SuperWyprzedaż online! Wielka Moda w zasięgu myszy jest już możliwa! Nie zwlekaj, złap okazję w sieci!

Najlepsze okazje są wyłapywane już w pierwszych godznach akcji. Jednak nie martw się, w saltandpepper.pl oferujemy ponad 2500 kolekcji ubrań, torebek, butów i biżuterii, z pewnością znajdziesz swój gwiazdkowy prezent. 
Elektroniczny zegar będzie odliczał czas pozostający do końca akcji promocyjnej.
Super Designer Sample Sale online organizowane przez saltandpepper.pl to już siódma tego typu akcja w sieci. Podobnymi wyprzedażami chlubią się wszystkie światowe stolice mody. Dołączylismy do czołówki, bo mamy się czym pochwalić. Saltandpepper.pl dysponuje najbogatszą w sieci ofertą kolekcji polskich projektantów. Wszystkie projekty są niepowtarzalne, oryginalne, nieszablonowe, słowem dalekie od ciuchów-klonów wiszących w tysiącach takich samych sklepów sieciowych w całej Polsce. 
Tylko przez dwa grudniowe dni w saltandpepper.pl na łowczynie okazji będą czekać setki wyjątkowych, markowych ubrań podpisanych największymi nazwiskami najzdolniejszych designerów w Polsce. Tylko u nas wielka moda w małej cenie. Bez granic geograficznych, bez elitarności wielkich metropolii, bez wychodzenia z domu. Nie w Nowym Jorku, Los Angeles,, Londynie czy Paryżu ale w Polsce i to przez internet. Jesteśmy otwarci i demokratyczni. Zależy nam by każdy, kto kocha markową modę, mógł wziąć udział w tym wydarzeniu. Niezależnie od miejsca zamieszkania. Niezależnie od wieku i grubości portfela. Bez kart członkowskich, biletów do sektora gwiazd, zaproszeń dla Vipów, bez kolejek. O dowolnej godzinie, w domowym zaciszu przy kawie, herbacie lub lampce wina. Wystarczy kliknąć: www.salandpepper.pl! 

Nie zwlekaj: Tylko u nas wielka moda w małej cenie! Zdobądź coś, co wydaje się na co dzień nie do zdobycia. Czas start!  http://saltandpepper.pl/sklep/wyprzedaz,ec/