Początek roku dla gwiazd filmowych jest zawsze gorący. Przede wszystkim wszystkie osoby ze świata filmu żyją rozdaniem słynnych Oscarów. Jednakże w styczniu wszystkie osoby żyją Złotymi Globami. Zawsze tego typu wydarzenia są idealnym momentem do podziwiania niezwykłych kreacji znanych i lubianych ze świata showbiznesu. Co ciekawe w tym roku pojawiła się również polska przedstawicielka- Alicja Bachleda- Curuś. Niestety ale nie odbierała żadnej nagrody jedynie towarzyszyła swojemu ukochanemu. Jednak wracając do mody na czerwonym dywanie w tym roku dominowały kreacje pod hasłem ''kopia prawie idealna''. Wszystkie znane aktorki starały się wyglądać idealnie. Niestety ale bardzo wiele z nich miało prawie identyczne suknie jak ich konkurentki jakiś czas wcześniej. Weźmy pod uwagę chociażby nawet Nicole Kidman, która chodź wyglądała olśniewająco w swojej sukni to jednak zapomniała, że jakiś czas temu bardzo podobną kreację miała na sobie Nicole Ricci. Jedyne czym się od siebie różniły to kolorem. 

Warto wspomnieć również o sukni w której wystąpiła Diane Kruger's. Projekt wykonał sam Christian Lacroix. To co ją wyróżniało to przede wszystkim kolorystyka- wyrazisty różowy kolor idealnie pasował do jej delikatnej urody. Warto dodać, że suknia ta królowała na pokazach mody w 2009 roku. 

Jednak najbardziej olśniewająco prezentowała się Marion Cottilard w sukience od Christian Dior w ciemnym odcieniu turkusu. 

A Wam która sukienka najbardziej przypadła do gustu?