W tłusty czwartek większość z Nas objada się bez opamiętania pączkami. Nie liczymy kalorii, bowiem to tylko jeden dzień w roku. Zajadamy się świeżutkimi pączkami z marmoladą, cukrem pudrem, bitą śmietaną czy faworkami, inaczej nazywanymi chrustami.
Jeżeli boisz się o te kilka dodatkowych kilogramów mamy kilka zdjęć gwiazd na pocieszenie. Fotki celebritów pokazują, że wszyscy jesteśmy ludźmi i każdemu się zdarza tu i ówdzie zaokrąglić się.
Niektórzy mają tłusty czwartek codziennie. Jest wiele gwiazd, których twarzyczka już sama wygląda jak pączuś.

Katarzyna Niezgoda od lat jest narzeczoną Tomasza Kammela. Prezenter uważa, że podobają mu się puszyste kobiety. Jednak Kasia ze względu na swoje zdrowie powinna o siebie zadbać.
Maryla Rodowicz zawsze była małym łakomczuszkiem. W młodości nie cierpiała na otyłość, jednak z wiekiem zaczęło przybywać jej coraz więcej kilogramów.
Edyta Górniak od kilku lat ma efekt jojo. Co jakiś czas piosenkarka zaczyna szybko tyć, po czym stosuje drakońskie ćwiczenia, aby znów zrzucić tłuszczyk. Artystka pewnie dziś będzie odmawiała tłustych słodkości, aby znów za kilka dni wykupić całą cukiernię.

Kilka sposób na zrzucenie czwartkowych kalorii:
Bieg szybki -950 kcal/godz
Bieg wolny - 600 kcal/godz
Marsz szybki - 300 kcal/godz
Marsz wolny - 200 kcal/godz
Mycie np. Okien - 200 kcal/godz
Prasowanie - 100 kcal/godz
Pływanie - 450 kcal/godz
Aerobik- 500 kcal/godz
Jazda na rowerze - 450 kcal/godz
Koszykówka - 550 kcal/godz
Marszobieg - 500 kcal/godz
Odkurzanie - 80 kcal/godz
Piłka nożna - 700 kcal/godz
Szybki taniec - 600 kcal/godz
Wchodzenie po schodach - 800 kcal/godz
Zmywanie - 250 kcal/godz